امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ | کد خبر : 15469
     
 • بوشکان نیوز: بیستمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها صبح امروز با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد که حاشیه‌هایی نیز به همراه داشت.

  بیستمین مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در تالار وحدت برگزار شد که حاشیه‌هایی را نیر به همراه داشت.

  * در این مراسم علاوه بر رئیس‌جمهور، غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی،  علی جنتی وزیر ارشاد،‌ محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور، حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور، محمدرضا صادق مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، حجت‌الاسلام محمد دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات و برخی از اساتید حوزه ارتباطات دانشگاه حضور داشتند.

  * روحانی رئیس‌جمهور حدود نیم ساعت پس از آغاز مراسم وارد سالن شد که ورود وی نیز با تشویق جمعیت حاضر در سالن تالار وحدت همراه بود.

  * محمد علی ابطحی از دیگر مهمانان و یژه این مراسم بود که وقتی از وی سوال کردیم که آیا از شما به نمایندگی از طرف آقای خاتمی دعوت کرده‌اند پاسخ داد: خیر؛ من بدون دعوت آمده‌ام.

  * قبل از سخنان روحانی، محسنیان‌راد از اساتید ارتباطات و حجت‌الاسلام دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات نیز سخنرانی کرد.

  * دعایی در بخش از سخنانش در تمجید از عملکرد محمد خاتمی در دوران وزارت ارشاد وی را “کاکای عزیزم” توصیف کرد و از رئیس‌جمهور به خاطر تحمل در برابر انتقادها قدردانی کرد.

  * محسنیان‌راد نیز در بخشی از صحبت‌هایش از دولتی بودن صدا و سیما انتقاد کرد و گفت که دولتی بودن رسانه‌های ما از ۱۷۰ سال پیش آغاز شده است و تمامی هم ندارد.

  *مجری همچنین با تشکر از برگزار کنندگان این مراسم خطاب به حسین انتظامی گفت از شما و سایر نیروهای انتظامی در برگزاری این مراسم تشکر می‌کنم.

  * روحانی در این مراسم از همسر شهید غلامرضا محمدی، احمد سمیعی گیلانی، فرج‌الله صبا و پرویز خرسند تجلیل کرد.

  * روحانی در ابتدای سخنانش برگزاری این جشنواره را احترام به آزادی بیان عنوان کرد.

  * روحانی همچنین در بخش دیگری از سخنانش به رئیس‌جمهور سابق محمود احمدی‌نژاد کنایه زد و گفت که نام افراد مفسد و ویژه‌خوار نباید در جیب رئیس دستگاه اجرایی کشور باشد، بلکه نام این افراد باید بر سر زبان و بیان خبرنگاران ما قرار گیرد.

  منبع: تسنیم

  نظرات کاربران در "کنایه روحانی به “جیب” احمدی‌نژاد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان