امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ | کد خبر : 15607
     
 • بوشکان نیوز: اردشیر صیادی رئیس شورای بخش بوشکان در جلسه دیدار حجت الاسلام موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با شوراهای اسلامی ،دهیاران و مسئولین بخش بوشکان ، با تاکید بر لزوم توجه به قوانین بالا دستی و حرکت در راستای تحقق سیاست های کلان کشور خصوصا اقتصاد مقاومتی و توسعه دانایی محور نیازهای بخش بوشکان را برشمرد که اولویت نخست را به تکمیل پروژه اتصال شبکه کابل فیبر نوری به صورت فیزیکی از طریق اهرم جهت توسعه مخابرات و دست یابی به اینترنت پرسرعت دانست.

  اولویت دوم را دایر کردن مدرسه شبانه روزی در مقطع متوسطه و تجمیع منابع و امکانات جهت تجهیز هر چه بهتر مدرسه و آموزش و پرورش در بخش اعلام کرد.

  وی ارتباط جاده ای را یکی از دیگر زیرساخت های توسعه دانست و خواهان تکمیل جاده تنگ زرد – کلمه شد.همچنین با متذکر شدن تصادفات و تلفات مسیر کلمه تا فاریاب و طلحه تقاضای تسریع در روند تعریض این مسیر را مطرح نمود. در ادامه خواهان رسیدگی به جاده کلمه به برازجان نیز شد.

  صیادی اراضی عمومی را بستر بالقوه توسعه دانست و خواهان اهتمام همه ی دستگاها خصوصا دادگاه جهت حفظ این اراضی به عنوان سرمایه عمومی و بیت المال شد.

  رئیس شورای بخش بوشکان ضمن بر شمردن استعداد های منطقه مثل گردشگری، کشاورزی را مهمترین بخش اقتصاد منطقه دانست و خواهان توجه به بازار یابی و فروش محصولات کشاورزی شد.

  صیادی نسبت به بعضی مقررات دست و پاگیر که باعث افزایش هزینه های کشاورز میشود اعتراض نمود و خواهان اصلاح مقررات مذکور توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد.

  رئیس شورای بخش در زمینه فرهنگی، اداره فرهنگ و ارشاد را غایب اصلی صحنه دانست و خواهان توجه به مسائل فرهنگی شد.

  منبع: فاریاب نیوز

  نظرات کاربران در "رئیس شورای بخش بوشکان در دیدار با نماینده مردم دشتستان در مجلس چه گفت؟"
  1. گل گفت:

   سلام از مدیر سایت بوشکان نیوز و اقای رضایی بخاطر تلاش و زحمات بسیارشان تشکر به عمل می اید امید وارم همواره با سعی وتلاش بیشترشان جهت فرهنگ سازی بخش بوشکان و رساندن مشکلات این بخش به اطلاع مسئولان روز به روز در کارشان موفق تر بمانند


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان