به گزارش بوشکان نیوز، محمدحسین احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان در راستای دفاع از حقوق مصرف‌کنندگان در سال جاری اقدامات ارزشمندی انجام داده و این امر رضایت خاطر مردم را فراهم کرده است.

 

وی از بازرسی از ۳۸ هزار واحد صنفی در سطح شهرستان دشتستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این راستا شاهد تنظیم پرونده تخلف برای یک‌هزار و ۶۰۰ واحد صنفی در سال جاری بوده‌ایم.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از کشف تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ مورد تخلف صنفی در سطح شهرستان دشتستان خبر داد و ابراز داشت: این اداره در راستای حمایت از حقوق شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

 

احمدی تصریح کرد: بر اساس آمار و ارقام موجود و بر اساس برآوردهای صورت گرفته، ارزش ریالی پرونده‌های متشکله بیش از ۳ میلیارد ریال بوده است.

 

وی از انجام ۱۸۰ مورد ماموریت در شهرستان دشتستان خبر داد و گفت: این تعداد ماموریت توسط بازرسان رسمی و افتخاری و برای مقابله با سودجویان و متخلفان انجام گرفته است.

 

این مسئول تاکید کرد: بازرسی و نظارت بر صنف نانوایان به تعداد یک‌هزار و ۲۰۰ نانوایی در سطح شهرستان و تشکیل ۹۵ پرونده به ارزش یک میلیارد ریال از این اقدامات است.

 

احمدی اضافه کرد: کشف ۴۷ تن آرد خارج از شبکه به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال نیز از دیگر اقدامات قابل توجه اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان در سال جاری است.

 

وی بیان کرد: تعداد گزارشات رسیده به ستاد خبری از طریق تلفن ۱۲۴ بیش از ۸۵۰ مورد بوده که ۱۰۵ مورد آن منجر به تشکیل پرونده و ۷۰ مورد منجر به رضایت شاکی شده است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از توزیع بیش از ۳۳ هزار سبد کالا در دشتستان در ۲ ماه اخیر خبر داد.