امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ | کد خبر : 15853
     
 • مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ضمن نشست با مسئولان نمایندگی بخش بوشکان از برخی از مدارس این بخش بازدید به عمل آورد خداکرم نوروزی مسئول نمایندگی بخش طی این نشست از مشکلات آموزشی و مدارس بخش گفت. در همین ارتباط یکی از خوانندگان بوشکان (اینجا) اینگونه اظهار نظر نمود:

   

  ali goukar: باسلام خدمت اقای نوروزی مسول نمایندگی اموزش وپرورش بخش بوشکان

  محبتی میکردید مدیر اموزش و پرورش دشتستان که تشریف اورده بود بازدیدی هم از دبستان نرگس شلدان میکردند که چه خبر است داخل حیاط دبستان نرگس تو خاک گیر میکردید چرا فکری برای اسفالت کردن حیاط دبستان نرگس شلدان نمیکنید ازکدام دبستانهای بخش کمتر است؟

  چناچه سال اینده هم حیاط دبستان نرگس شلدان اسفالت نشه هیچ دانش اموزی جهت ادامه تحصیل در این دبستان حاضر نمیباشند چندسال وعده کامل خاک وغیر بهداشتی وعلاوه براین هر پانزده روز یه کفش پاره میکنند

  باتشکر

  نظرات کاربران در "آقای نوروزی؛ مدیر آموزش و پرورش را به حیاط دبستان شلدان می آوردید!"
  1. نمایندگی آموزش و پرورش بخش بوشکان گفت:

   سلام. در پاسخ به یکی از اولیاء محترم دبستان نرگس شلدان. همانگونه که اطلاع دارید طی چند سال گذشته ساختمان خشت وگلی دبستان مذکور با همت اهالی خوب شلدان و خیرین مدرسه ساز بازسازی گردید و الحمدالله فضای کلاسی شادابی برای دانش آموزان مهیا گردید. اکنون در بخش ۵ مدرسه که یکی هم نرگس شلدان می باشد در دستور دیوارکشی و محوطه سازی قرار دارد.ان شاء الله با تامین اعتبار و به ترتیب اولویت اقدام خواهد شد.


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان