امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳ | کد خبر : 15993
     
 • بوشکان نیوز: سازمان هواشناسی اعلام کرد که از  سوم فروردین دما نسبتا گرم می شود و استانهای شمالی  دوشنبه ۲تا ۴درجه‌ افزایش دما دارند.

   
  به گزارش بوشکان نیوز؛ براساس اعلام سازمان هواشناسی از امروز دما افزایش محسوسی پیدا می کند و فعلا در استانهای شمالی از برف و باران خبری نیست. اما در استانهای یزد، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گلستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان در ارتفاعات امکان بارش برف و باران وجود دارد.
   
  براساس نقشه های سازمان هواشناسی،بارش باران با رعد و برق روز سه شنبه در استان‌های فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بوشهر پیش بینی می شود. روز چهارشنبه هم برای استان‌های فارس، کرمان، هرمزگان و بوشهر بارش باران پیش بینی می شود.تداوم افزایش دما تا روز سه شنبه در شمال شرق کشور ادامه دارد.همچنین دریای خزر امروز مواج است و شرق خلیج فارس نیز امروز و فردا مواج پیش بینی می‌شود.
   
  اما از روز سه‌شنبه تا پنجشنبه با توجه به گذر موجی از جنوب کشور،بارش پراکنده باران در استان‌های جنوب، جنوب شرق، تنگه هرمز و سواحل عمان پیش بینی می شود که البته این بارش‌ها همراه با رعد و برق بوده و باعث بهاری شدن نیمه جنوبی کشور می شود.
   
  در پایان هفته هم افزایش دما دوباره شروع می شود و استانهای شمالی و تهران سرد می شوند. /ج
  منبع:خبرآنلاین
  نظرات کاربران در "استان بوشهر بارانی می شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان