امروز: سه شنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ | کد خبر : 16206
     
 • در دومین دیدار نیمه نهایی دو تیم پیشکسوتان شهر کلمه و شهر بوشکان به مصاف هم رفتند که در طول ۷۰ دقیقه بدون رد و بدل شدن گلی بازی با نتیجه مساوی صفر بر صفر به پایان رسید و در ضربات پنالتی تیم کلمه موفق شد پیروز شود و به فینال راه یابد.

  بوشکان نیوز: در نیمه اول تیم بوشکان سرتر از کلمه نشون داد و توانست با خلق چندین موقعیت خطرناک به گل برسد ولی مدافعان تیم پیشکسوتان کلمه در آخرین لحظه مانع گلزنی بازیکنان بوشکان میشدند. یک توپ هم به تیر دروازه کلمه برخورد کرد تا تیم بوشکان همه کار کرده باشد جز گلزنی.تیم کلمه هم با ارسال های بلند قصد پا به توپ کردن مهاجمین خود را داشت که با هوشیاری و آمادگی محض خلیل زارعی راه به جایی نبرد .روی یک ضربه ایستگاهی تیم کلمه میتوانست به گل برسد که خلیل زارعی توپ رو از زیر تیر دروازه به کرنر فرستاد تا بازی با نتیجه ۰ بر ۰ به پایان برسد.

  در نیمه دوم هم تیم بوشکان از حریف خود سرتر بود ولی موفق نشدند به گل برسند .بازی به پنالتی کشیده شد تا فینالیست را ضربات پنالتی مشخص کند.

  در پنج ضربات پنالتی دو تیم چهار بر چهار مساوی شدند تا در تک پنالتی مچ اندازی کنند و تیم کلمه  موفق شد برنده این دیدار باشد تا در فینال دور سوم مسابقات فوتبال پیشکسوتان بخش بوشکان به مصاف فاریاب برود.

  منبع: فاریاب نیوز

  نظرات کاربران در "شهری ها در پنالتی زورشان بهم رسید"
  پربازدیدترین اخبار

  Sorry. No data so far.

  آخرین اخبار