بوشکان نیوز: ارسلان زارع روز یکشنبه در بازدید از تاسیسات آبرسانی درمنطقه چنیر بوشکان افزود: با اجرای این طرح به طول هفت کیلومتر گامی موثر در کاهش مشکل کمبود آب شرب شهر بوشکان برداشته خواهد شد.

به گزارش بوشکان نیوز، وی اضافه کرد: هم اکنون تامین آب شرب شهر بوشکان از چاه های اطراف این شهر تامین می شود که در فصل گرما مردم با کمبود آب آشامیدنی مواجه می شوند.

 

زارع بیان کرد: کل اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح هشت میلیارد ریال است که امیدواریم در سال جاری اختصاص خواهد یافت.

 

فرماندار دشتستان همچنین درگردهمایی دهیاران، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای بخش بوشکان گفت: همچنین درسال جاری احداث خانه بهداشت برای روستاهای فاریاب و ایل شهر بخش بوشکان در دستور کار قرار دارد.

 

زارع افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی و مالی دولت برنامه ریزی برای تکمیل پروژه های مهم و نیمه تمام از اولویت های شهرستان است.

 

وی اضافه کرد: برای اجرایی کردن شعار سال جاری، مردم شهرستان با مسوولان همکاری لازم را خواهند داشت.

 

زارع بیان کرد: مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها با مشارکت و همکاری مردم و مسوولان بخوبی و با موفقیت انجام می شود.

 

فرماندار دشتستان به ظرفیت های گردشگری این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: با برنامه ریزی مناسب و انجام طرح های گردشگری بویژه در روستاهای مستعد گردشگری در آینده شاهد حضور بیشتر مهمانان نوروزی در این شهرستان خواهیم بود.

 

فرماندار دشتستان ادامه داد: مهمانان و مسافران نوروزی رضایت کامل از مهمان نوازی مردم شهرستان داشتند که جا دارد از همه متولیان ستاد تسهیلات سفر شهرستان و مردم تقدیر شود.

منبع: ایرنا