امروز: چهارشنبه, ۴ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲ | کد خبر : 193
     
 • مدت سالیانی است که مردم بوشکان با معضل کمبود آب شرب دست و پنجه نرم می کنند و از مهمترین مباحث هر محفلی می باشد، اینکه امروز آب میاد، چند ساعت میاد، چند روز است که نیامده، قرار است شیفت بندی شود، صبح نوبت محله بالایی است، عصر نوبت محله پایین و …

  مدت سالیانی است که مردم بوشکان با معضل کمبود آب شرب دست و پنجه نرم می کنند و از مهمترین مباحث هر محفلی می باشد، اینکه امروز آب میاد، چند ساعت میاد، چند روز است که نیامده، قرار است شیفت بندی شود، صبح نوبت محله بالایی است، عصر نوبت محله پایین و … و انگار قرار نیست این بحث ها خاتمه ای داشته باشد، قرار نیست این معضل بکلی برطرف شود!

  اینکه ما در جنوب کشور واقع شده ایم و دچار کم آبی هستیم را همگان قبول داریم و میدانیم . لیکن هر معضلی چاره ای دارد و مشکل را قبل از ایجاد باید پیش بینی نمود . این موضوع کمبود آب از قبل قابل پیش بینی بود و می بایست چاه کمکی به عنوان ذخیره پیش بینی میشد . هم اکنون هم که قرار است مشکل به نوعی برطرف شود (اگر بشود) می بایست فکری اساسی نمود، فکری که حداقل برای ده سال مشکل کمبود آب را برطرف نماید . این موضوع هم با چاه های ذخیره قابل برطرف است و اینکه با همکاری مسولین، چاه های ذخیره آماده شود و لوله کشی به لوله اصلی شود و در مواقع کمبود از آن استفاده شود . ضمن اینکه از هم اکنون می بایست از طریق اداره بهداشت نظارت لازم بر چگونگی تهیه آب شرب مردم انجام شود .

  نظرات کاربران در "معضل آب شرب بوشکان"
  1. دیارمهر گفت:

   با سلام خدمت دوستان عزیز در سایت بوشکان نیوز
   بسیار مایه خوشحالیمان شد وقتی از آغاز به کار بوشکان نیوز مطلع شدیم.
   عدم دسترسی به شهر بوشکان و عدم اسفاده از صاحب نظران آن دیار دغدغه همیشگی ما بود که امیدواریم اکنون با تلاش شما به این مهم دست یابیم.
   انشااله که بتواتنیم در کنار سایر دوستان در رسانه های مجازی از جمله آسیو، فاریاب نیوز و … در شکوفایی بیشتر منطقه مان نقشی داشته باشیم.
   دیارمهر آماده در اختیار دادن تجربیات خود به شما همکاران عزیز می باشد.

   سربلند باشید

  2. فارياب نيوز گفت:

   سلام بر دوستان عزیز خود در سایت وزین بوشکان نیوز،خوشحالیم که به جمع رسانه مجازی بخش ملحق شدید تا بتوانیم بخش خود را برای استان وکشور معرفی نمائیم.سایت خبری تحلیلی فاریاب نیوز با آمادگی کامل در خدمت شما جهت هرچه بهتر نمودن سایت بوشکان نیوز می باشد.

  3. محسن گفت:

   مطمئن باشید تا با مسئولان استان لابی نشود مشکل کم ابی بوشکان هم حل نمیشه.فقط باید لابی کرد و بس

  4. یاسین گفت:

   سلام و خسته نباشی به تمام مسئولین سایت ممنون از سایت خوبتون

  5. واقعا کم ابی برای شهروندان بوشکانی خیلی معذل بزرگی است


  آخرین اخبار