امروز: پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ | کد خبر : 21406
     
 • بوشکان نیوز: در نشست دهیاریها با بخشدار بوشکان  ابتدا آقای عمرانی دهیار موفق شاهیجان از یکسان سازی عوارض و نحوه محاسبه آن گفت ودر ادامه خواستار تاسیس دفتر فنی دهیاران بخش به منظور بکارگیری نیروهایی متخصص در قالب تشکیلات ویژه ورویکرد ایجاد بازوئی پرتوان  و موثر در امور فنی و مهندسی دهیاریها وهمچنین خواستار حمایت از شرکت تعاونی دهیاریها و کمک به درآمد زا نمودن آنها از طریق طرحهایی تولیدی شدند.وی همچنین از دهیاران خواست تا بعنوان دهیار ناظر کار در پروژهها باشند . نه بعنوان کارگر و مهندس چرا که با این رویه تصمیمات سازنده ای نمی توانند اتخاذ نمایند.

  آقای صیادی دهیار امامزاده نبود تلفن ثابت و خانه هایی متروکه در روستا را  مشکلی اساسی در امامزاده دانست. آقای جوکار دهیار شلدان از نبود پل بین بوشکان وشلدان گله نمود که این مهم می بایست در طرحهایی اجرایی دولت قرار گیرد. دهیار حاجی آیاد از نبود مدرسه و مسجد در روستایش گفت. دهیار فاریاب خواستار کلاسهایی آموزشی برای شوراها گردید زیرا اکثر آنها با وظایف خودشان آگاه نیستند همچنین معضل بزرگ در فاریاب را جاده سه راهی کلمه به فاریاب دانست.

  آقای ناصر صیادی دهیار تنگ زرد از نبود اینترنت در روستایش گفت و خواستار حمایت همه دهیاران و مسئولین  برای اجرای پارک کوهستانی تنگ زرد که همه مردم بخش در آن ذینفع هستند شد وی همچنین از زحمات اکبر عبدی  خبرنگار آزاد صداوسیما بخاطر پوشش خبری تشکر کرد.آقای فولادی دهیار طلحه نیز خواستار توجه بهداشت به نانواها و مغازه ها در سطح بخش شد.خواستار توجه بنیاد مسکن به مبلمان روستایی و همچنین از ضعف اداره راه و شهرسازی سخن گفت.

  در پایان موسوی بخشدار بوشکان نیز گفت همه دغد غه هایی شما را شنیدم  و قطعا تا آخرین لحظه  پیگیری خواهم نمود .وی همچنین  گفت بحث یکسان سازی عوارض را با توجه به نرم قانونی مصوب کنید.ایشان  موافقت خویش را  با تاسیس دفتر فنی اعلام نمود ودر پایان نیز وی خواستار هماهنگی و اتحاد همدلی دهیارن برای رفع مشکلات  روستاها شدند.

  و همچنین با درخواست همه دهیاران و برای مجهز نمودن یک سالن کنفر اس خوب برای بخشداری موافقت گردید که درآینده نزدیک این اتفاق مهم بیفتد.

  * آوای پارسیان

  نظرات کاربران در "نشست بخشدار بوشکان با دهیاران روستاهای بخش بوشکان"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان