امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ | کد خبر : 21619
     
 • بوشکان نیوز: مدیرکل شهری استانداری بوشهر در آیین معارفه شهردار جدید کلمه در دشتستان اظهار داشت: شهرداری‌ها در خدمت‌رسانی به مردم بیشترین نقش را دارند و ارتباط مستقیمی با مردم دارند.

  سعید راستی افزود: شهرداران در بیشتر امورات شهروندان از تولد تا مرگ نقش‌آفرین هستند و تقویت شهرداری‌ها موجبات بهبود خدمات‌رسانی به مردم می‌شود.
  وی اضافه کرد: با شناختی که از شهر کلمه دارم و از جمله فرهنگ خوب مردم این دیار به یقین این بخش و از جمله شهر کلمه دارای پتانسیل بسیار بالایی است و باید بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات به مردم ارائه شود.
  مدیرکل امور شهری استانداری بوشهر یادآور شد: با سابقه کاری که جناب منصوری در امور شهر سازی و امور شهری دارند بدون شک با همکاری شورای شهر و اهالی شهر کلمه بتوانند از پتانسیل‌های شهر استفاده کرده که بتوانیم در آینده شاهد شهری زیباتر باشیم.
  معاون سیاسی فرمانداری دشتستان نیز بیان کرد: دشتستان دارای شش بخش و ۹ شهر است و تمام شهرداران و دهیاران با همه توانمندی برای رضایت مردم اهتمام می‌ورزند.
  عادل دهدشتی افزود: دغدغه استاندار بوشهر و از جمله فرماندار شهرستان دشتستان رشد و توسعه در همه بخش‌هاست و همه باید در این عرصه نهایت توان خود را به کار گیریم.
  امیر علی توسلی، شهردار سابق شهر کلمه نیز اظهار داشت: هر آنچه در ۸ ماه در شهرداری صورت گرفت با همکاری اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری صورت گرفته است.
  حسام منصوری، شهردار جدید کلمه نیز گفت: سعی می‌کنیم عمل کنیم و دوستان ما قضاوت کنند و همچنین از تمامی مسئولین و اهالی شهر کلمه خواستار تعامل بیش از بیش برای پیشرفت شهر هستیم.
  در این آیین با تقدیر از امیرعلی توسلی(شهردار سابق) و علی امیرزاده( سرپرست شهرداری)، حسام منصوری مطلق به عنوان شهردار جدید کلمه معرفی شد.

  حسام منصوری مطلق شهردار کلمه

  منبع: آوای پارسیان

  نظرات کاربران در "شهردار جدید کلمه معرفی شد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان