امروز: سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ | کد خبر : 23662
     
 • Screenshot_۲۰۱۴-۱۲-۰۱-۱۸-۴۹-۵۰

  بوشکان نیوز: مخاطبان عزیز تصدیق می فرمایند که  بوشکان نیوز، آزاد اندیشانه، همواره تلاش کرده است نظرات را حتی المقدور بدون کم و کاست منتشر سازد تا به سهم خود، زمینه تضارب افکار و آرا را به منظور رشد و ارتقای سطح و عمق دید سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه فراهم آورد. می توان ادعا کرد که بوشکان نیوز، در این زمینه، در میان سایر پایگاه های خبری و تحلیلی، ممتاز است و از این بابت، مورد لطف مخاطبان عزیز بوده است.

   

  با این حال، اخیرا مشاهده می شود که بخش قابل توجهی از نظرات کاربران گرامی بوشکان نیوز، در برگیرنده طعنه، تحقیر، ناسزا گویی و تمسخر کسانی است که به هر علت، مورد انتقاد اند.

   

  البته نمی توان بر علل بروز این پدیده نا مطلوب چشم فرو بست؛ اوضاع نابسامان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کنونی که عمدتا ناشی از سیاست ها و رفتارهای دولتمردان گذشته است، در ایجاد احساسات منفی سرریز شده مردم مظلوم ایران، بسیار موثر بوده است. اما این واقعیت انکار ناپذیر نمی تواند توجیه کننده رفتارهای غیر اخلاقی و دور از شان ملت فرهیخته و فرهنگ ساز ایران باشد.

   

  مخاطبان گرامی ما از سلایق و نگاه های متفاوتی برخوردارند و در خصوص مطالب انتشار یافته، اظهار نظر می کنند. بوشکان نیوز ، خود را مقید می داند که بنا بر احترامی که برای مخاطبان گرامی اش قائل است، تا آن جا که ممکن است همه ی نظرات را منتشر سازد.

   

  اما برخی نظرات، متضمن درجاتی از توهین، طعنه، تحقیر و تمسخر اند. متاسفانه، تعداد این نظرات مغایر با موازین شرعی و اخلاقی، طی دو سه ماه اخیر، رو به فزونی گذارده اند.

   

  ارسال این گونه نظرات پر تعداد، ما را با مشکل پالایش رو به رو می سازد و احتمال انتشار نظرات سازنده و مفید را می کاهد.

   

  خواهش ما از مخاطبان عزیز آن است که در مواجهه با اخبار و مواضعی که با ارزش ها و سلائق شان در تعارض است، خویشتن داری کنند و هنگام ارسال نظرات خود، به گونه ای انشا نمایند که دیگران از آن بهره برند. تمسخر، تنابز بالالقاب و تحقیر انسان ها، که بنا بر نص قرآن کریم مورد نهی خداوند متعال قرار گرفته، نه تنها بر آگاهی و عمق تحلیل خوانندگان و مسوولان کشور  نمی افزاید بلکه موجب ایجاد و توسعه نفرت، شقاق، بدبینی و کینه ورزی در جامعه می گردد؛ و این پدیده های شیطانی، ضمن آن که موجب غضب حضرت پروردگار اند، چون سمی مهلک، انسجام ملی و اقتدار کشور را نابود می سازند.

   

  امروز، بیش از هر زمان دیگر، جامعه ی شکافته و شیطان زده ی ما نیازمند بسط و تعمیق روح صفا، صمیمیت، همدلی، خوش بینی، احترام ، ادب، نزاکت، همکاری و انسجام ملی است. وجود این مولفه های الاهی و ضد شیطانی در جامعه، هم ضامن سلامت روحی و جسمی فرد و جامعه است و هم از منظر سیاسی، موجب افزایش یافتن قدرت ملی و توانایی دولت جمهوری اسلامی ایران برای بر داشتن گام های بلند تر و محکم تر به منظور تامین، حفظ و افزایش منافع ملی خواهد بود.

   

  بدین ترتیب، سخن کوتاه می کنیم و اعلام می داریم که از این پس، بوشکان نیوز، از نشر نظراتی که به نحوی در بر گیرنده ی بد اخلاقی ها باشند خودداری خواهد ورزید.

   

  ما را در جهت اهداف والای پیش گفته، یاری رسانید!

   

  سپاسگزاریم.

   

  * در تهیه این متن از مطلب مشابهی در سایت فرارو بهره گرفته شده است.

  نظرات کاربران در "سخنی با کامنت گذاران محترم بوشکان نیوز"
  1. آشنا گفت:

   با سلام خدمت مدیر محترم سایت
   از زمان فعالیت سایت تاکنون بخوبی رسالت رسانه وخبرنگاری را اداء نموده اید وبه لحاظ صراحت در درج اخبارو کامننت ها طرفداراران زیادی پیدا نموده اید. لذا بدون توجه به انتقادات اندک به کارخود ادامه دهید

  2. نوروزی گفت:

   سلام می کنم خدمت مدیر محترم سایت
   طی مدتی که سایت شما مشغول به کار شده توانسته جایی در دل مردم برای خود باز کند. انتقاداتی هم چه ا وارد می شود چه از طرف مردم و چه از طرف مسئولین بخاطر این است که برایشان سایت شما مهم است.

  3. حسن ایمانی گفت:

   با سلام خدمت مدیر محترم سایت و همکاران گرامیتان،واقعا این سایت نظرات و پیشنهادات کاربران را به گوش مسئولین می رساند البته انتقادات سازنده بسیار مفید است اما همین انتقاد سازنده موجب ناراحتی بعضی از مسئولین میشود البته عادی بنظر می رسد شما در انجام رسالت خود سعی و تلاش خودتان را بعمل آورید خداوند نیز یار و یاور شماست و نزد خدای خود اجر و پاداش خواهید گرفت

  4. یه نفر گفت:

   بهر حال کسی که چیزی میگه انتظار داره شنیده بشه وگرنه نمیگه شاید طرف فشار روش اومده و دیگه احترام حالیش نباشه خب

  5. ناشناس گفت:

   کو گوش شنوا؟ فرداست که دوباره مشتی فحش میدن به این و اون. کار از ریشه خرابه

  6. بوشکان سرزمین من گفت:

   درود بر بوشکان بزرگ. امیدوارم بوشکان جهانی شود

  7. بوشکانی گفت:

   الحق که سایت شما خیلی از مشکلات را حل نمود اما دریغ از مسئولینی که انتقادات شما را تحمل نمی کنند و دارند سایت شما را زیر سئوال می برند

  8. ناشناس گفت:

   مطلب بسیار مهم و مفیدی بود چون اغلب ما برای همدیگر با بغض و کینه نظر میدهیم

  9. منتقد گفت:

   باسلام خدمت مدیر محترم سایت بوشکان نیوز. برخی از نظرات ما از طریق این سایت است تا بدون ذکر نام در صدد رساندن صدای اعتراضمان به گوش مسئولین هستیم. فلذا اینگونه کامنت ها را بگذارید منتشر شود هرچند به مزاق مسئولین خوش نیاید اما رسالت خبرنگاری خود را حفظ نمایید.متشکرم


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان