امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳ | کد خبر : 24245
     
 •  

  ف.هاشمی پور: از شهردار تقاضا داریم که در کنار آسفالت کردن کوچه و بقیه خدمات فکر تاسیس یک کتابخانه در شهر باشند که یکی از نیاز ما جوانان است تا مانع پایین تر آمدن سطح سواد شود. با تشکر

   

   


  • شما می توانید دیدگاه، انتقاد و پیام هایتان را برای انتشار در ستون «با مسئولیت خوانندگان» از طریق نظرات خبرهای سایت، برای بوشکان نیوز ارسال نمایید.

  نظرات کاربران در "شهردار به فکر تاسیس یک کتابخانه در شهر باشد"
  1. محمدی گفت:

   تنهاشهری هستیم که مرکز فرهنگی وکتابخانه نداریم .مسولین گرامی این خواست راعملی کنند

  2. معصومه هاشمی گفت:

   ضمن تشکر بابت اینکه بالاخره بعداز سال ها یکی یادش افتاد این شهر نیاز به کتابخونه هم داره که این پسرامون صبح تا شب از سر بیکاری و بی جایی پانشن با موتور تو این خیابونا برنو بیان و الودگیه صوتی اییجاد کنن و دخترامونم مجبور نشن برای پرکردن اوقات فراغتشون فقط جلوی تلویزیون بشینن و دیگه نهایتش پاشن پنجشنبه ها برن قبرستون که یکم حال و هواشون عوض شه و یه هوایی به کلشون بخوره تا از افسردگ (!!!!!!!!!!!!!!) در بیان !
   ولی جناب شهردار بنده به نمایندگی از همه این جوونا خدمتتون عرض میکنم که شما فعلا فقط ایده کتابخونه رو دادین تا این قضیه بخواد تو استانداری تاییدشه ، بودجش مشخص شه ،این پروژه کلید بخوره و ساخته شه نوادگان ما هم سن شما میشن ! بهتر نیست فعلا یه کتابخونه مجازی مختص شهرخوردمون راه بندازیم تا انشالله ساخت و ساز تموم شه !!!!!!!!!!!
   به هر حال همین که فعلا به فکر این قضیه هم افتادین جای تقدیر و تشکر داره !!!!!!!!!!
   مرسی


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان