امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ | کد خبر : 25835
     
 • بوشکان نیوز: مراسم معارفه سجاد حقیقت جو روحانی مستقر شهر بوشکان با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصلح امام جمعه شهر برازجان، پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مسجد رسول اکرم (ص) شهر بوشکان برگزار شد.

   

  بازدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان در این جلسه اظهار داشت: فرهنگ کار بسیار دشواری است که یک نفر به تنهایی نمی تواند انجام دهد و حضوری گسترده را می طلبد که در این راه شورای اسلامی و شهرداری بهمراه مردم یاری خواهند رساند.

   

  وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه دهه فجر و مراسم ۲۲ بهمن ماه نزدیک است با شرکت در این مراسمات نشان خواهیم داد که در مقابل استکبار خواهیم ایستاد و گوش به فرمان رهبری هستیم.

   

  حجت الاسلام مصلح امام جمعه برازجان با ایراد سخنانی بیان داشت: ۲۲ بهمن روز خدایی است که یاداور قیام و ایثار مردمانی است که توانستند با وحدت، رژیم ستمشاهی را ساقط کند.

   

  وی تصریح کرد: از اول انقلاب ما را تحریم کردند و دسیسه کردند اما این ملت با استقامت و پایداری  و همدلی و تبعیت از رهبری توانستند تحریم ها را تبدیل به فرصت کردند تا به خود کفایی برسیم. بحمدلله ما توانستیم هم استقلال و هم آزادی و هم آرامش را بدست بیاوریم.

   

  امام جمعه برازجان ضمن محکوم نمودن اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام اضافه کرد: دشمنان اسلام اهداف پلیدی دارند گاهی با کاریکاتور و گاهی با توهین به مقدسات و گاهی با گروههای تروریستی سعی بر این دارند که مردم به اسلام گرایش پیدا نکنند.

   

  وی با اشاره به اختصاص روحانی جدید به شهر بوشکان بیان داشت: از بدو انقلاب و از زمانیکه شهر بوشکان بعنوان روستا شناخته میشد اولین جایی که روحانی دادیم و همچنین اولین جایی که خانه عالم داده شد، بوشکان بود. انشاالله که در آینده یک امام جمعه به این شهر داده خواهد شد.

   

  حجت الاسلام مصلح در ادامه ضمن معرفی سجاد حقیقت جو بعنوان روحانی مستقر بوشکان بیان داشت: ایشان جوان و یک نیروی بسیجی فعال و پای کار است. انشاالله همه با هم اعم از شهردار و شورای اسلامی و مردم دست به دست هم دهیم و یاری برسانیم زیرا کار فرهنگی به تنهایی انجام نمی شود.

  http://8pic.ir/images/k6n3f23aq500fei567ep.jpg

  http://8pic.ir/images/56947x1lk9ortqdv8tan.jpg

  http://8pic.ir/images/umit0hf0pd826h7vs57k.jpg

  http://8pic.ir/images/8m5d8wbq99gobkbiaedo.jpg

  http://8pic.ir/images/g9gm48jvzknq99w5d82y.jpg

  http://8pic.ir/images/o0zcreqtqbaf0gw6nh0f.jpg

  http://8pic.ir/images/crkmv5hvmr6tplcywfc0.jpg

  http://8pic.ir/images/ks497fd3j29teqq0gp5h.jpg

  http://8pic.ir/images/twmt9xe1q9qhbsohmp8c.jpg

  عکاس: صابر رضایی ــ گزارش: ایوب نیکنام

  نظرات کاربران در "مراسم معارفه روحانی مستقر شهر بوشکان برگزار شد"
  1. هییتی گفت:

   صبح بجای اینکه ایراد خبر نوشتن رو بگیرید لطف کنید حضور در مراسم داشته باشید تا با جمعیت زیاد امام جمعه بدن به شهرمون آن شا الله

  2. باشناس گفت:

   چه قشنگ مسولین درنمازشرکت کنند.؟

  3. هی با توام گفت:

   بعدازاین همه کارخبرنگاری هنوز نمیتونی درست بنویسی باید احترام اشخاص راحفظ نمود سجاد حقیقت جو فکر کنم باید حاج اقا یا حداقل یه پیشوندی اول بزاشتی.
   کارکه روی زمین افتد قورباغه جفتک بارو میندازه.

   • هم ولاتی گفت:

    در جواب جنابعالی باید بگویم که شما وقتی هیچ تخصصی در زمینه خبرنگاری ندارید پس اظهار و نظر نکنید شما نگفتید برای چی به آقای مصلح پیشوند حاج آقا یا حجت الاسلام داده ولی حاج آقا حقیقت منش را به اسم گفت؟ چون آقای مصلح شناخته شده بود و حاج آقا حقیقت منش تازه اومده بود پس باید به اسم و فامیل شناخته میشد پس الکی قضاوت نکن وقتی هیچ گونه حرفه خبرنگاری نداری

   • ناشناس گفت:

    درجواب ایشون باید بگویم که در حرفه خبرنگاری باید همیشه طوری گزارش شود که جانب بی طرفی رعایت شود نه اینکه با ارائه القاب و عناوین الکی باعث شود که شخصی را مهم تر جلوه دهد.
    اگر هم شخصی واقعا حاجی باشد به آن حاج آقا بگویند ایرادی ندارد یا حجت الاسلام باشد یا مهندس و دکتر باشد اما این روحانی یعنی حقیقت منش نه حاجی بوده و نه حجت الاسلام.
    خودتان می بینید که بوشکان نیوز هیچوقت به بازدار هم آقای بازدار و یا مهندس بازدار نگفته.


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان