امروز: پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ | کد خبر : 25949
     
 • بوشکان نیوز: پنج شنبه مورخ ۹/۱۱/۹۳ ساعت ۹ صبح ، قائم رحیمی رضایی با بدرقه مسئولین و مردم فراشبند عازم مسابقات تای کیک بوکسینگ دوبی شد.

   

  به گزارش آبپا؛ پورزارعی فرماندار فراشبند ضمن آرزوی موفقیت برای این ورزشکار ابراز امیدواری کرد در آینده ی نزدیک بتوانیم بیش از یک نفر را در اردوی تیم ملی داشته باشیم در ضمن از تلاش های آقای غلامی جهت پیگیری مشکلات این ورزشکار و تشکیل کارگروهای مختلف تشکر کرد .

   

  غلامی رییس اداره ورزش و جوانان نیز با ابراز خرسندی از حضور یک ورزشکار فراشبندی به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی ، بیان کرد که مهمترین رقبای ایشان از کشورهای آمریکا ، فرانسه ، ماکائو و احتمالا کشور میزبان بدلیل مسایل میزبانی هستند که البته امیدواریم ایشان با دست پر از این مسابقات برگردند

   

  در ادامه آقای رحیمی رزمی کار وزن ۸۶ کیلوگرم رشته تای کیک بوکسینگ بیان کرد که متاسفانه در دوهفته گذشته نیمی از وقتی که باید تمرین میکرده ، صرف پیگیری تامین بودجه هزینه این مسابقات شده ( توضیح اینکه این ورزشکاران میبایست که اکثر هزینه های این سفر را از اعتبارات محلی و یا  بصورت شخصی تامین کنند ) اما باز ضمن تشکر از تمام مردم و مسولینی که در این اعزام زحمت کشیدند ، از تمام مردم خواست برای موفقیتش دعا کنند .

   

  سایت خبری بوشکان نیوز در ادامه می افزاید: این رزمی کار وزن ۸۶ کیلوگرم رشته تای کیک بوکسینگ اصالتا اهل روستای شلدان بخش بوشکان می باشد.

  رحیمی رضایی در روستای شلدان متولده شده و تا اتمام دوران تحصیلات راهنمایی خود در این روستا زندگی می کرده است. وی سپس بهمراه خانواده خود به شهر فراشبند فارس هجرت نمودند.

  ورزشکار فراشبندی مسابقات امارات

  ورزشکار فراشبندی مسابقات

  ورزشکار فراشبندی مسابقات

  ورزشکار فراشبندی مسابقات

  نظرات کاربران در "اعزام رزمی کار هم دیاری به مسابقات جهانی امارات"
  1. مهدی گفت:

   با سلام و تشکر از اطلاع رسانی شما
   قابل ذکر است که ایشان با کسب مقام قهرمانی و مدال طلا از مسابقات امروز عصر ساعت ۴ با استقبال مردم و مسئولین به فراشبند باز می گردند .


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان