امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۵.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ | کد خبر : 268
     
 • جانشین فرماندهی دریابانی استان بوشهر از توقیف محموله بزرگ کالای ممنوعه و قاچاق و انهدام باند هفت نفره وارد کننده کالا به کشور طی یک مرحله عملیات دریایی در بندر کنگان استان بوشهر خبر داد. به گزازش بوشکان نیوز به نقل از فارس، عبدالرحیم اسکندری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران اطلاعاتی این…

  جانشین فرماندهی دریابانی استان بوشهر از توقیف محموله بزرگ کالای ممنوعه و قاچاق و انهدام باند هفت نفره وارد کننده کالا به کشور طی یک مرحله عملیات دریایی در بندر کنگان استان بوشهر خبر داد.

  خبرگزاری فارس: انهدام باند بزرگ واردکننده کالای قاچاق به کشور

  به گزازش بوشکان نیوز به نقل از فارس، عبدالرحیم اسکندری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران اطلاعاتی این فرماندهی در پی کسب اخبار و اطلاعاتی از منابع مبنی بر فعالیت گسترده باند وارد کننده کالای ممنوعه و قاچاق به کشور اقدامات تخصصی خود را در این زمینه آغاز و سرانجام طی چندین هفته کار سخت و پیچیده اطلاعاتی موفق به شناسایی یک فروند موتورلنج باری به مالکیت فردی به هویت معلوم شدند.

  جانشین فرماندهی دریابانی استان بوشهر افزود: با شناسایی شناور که از مبدا امارات متحده عربی وارد آب‌های استحفاظی پایگاه دریابانی کنگان شده بود، ماموران اطلاعاتی و عملیاتی این فرماندهی، طی یک مرحله عملیات غافلگیرانه شناور مذکور را قبل از رسیدن به ساحل توقیف و موفق به انهدام باند هفت نفره‌ای در این راستا شدند.

  اسکندری اضافه کرد: با توقیف شناور و هماهنگی‌های انجام شده با مقامات قضایی، سرانجام دستور تخلیه صادر و در بررسی‌های انجام شده تعداد ۲۶۰ دستگاه رسیور، ۱۵۰۰ عدد متعلقات ماهواره، ۱۶ کارتن شربت نیروزا، ۱۱ دستگاه تلوزیون LED 42 اینچ، ۲۹۰ دستگاه گوشی تلفن همراه در مارک‌های مختلف، بیش از ۱۴هزار و ششصد عدد انواع عطر و اسپری، ۹۳ هزار و ۴۴۰ شاخه گل بامبو (ساخت رژیم صهیونیستی) و … به ارزش تقریبی ۳۱ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

  این مقام مسئول در دریابانی بوشهر اضافه کرد: این محموله عظیم متعلق به یکی از بزرگترین و سرشناس‌ترین قاچاقچیان کالا در این بندر بود که با همت و غیرت دریابانان استان توانستیم این محموله قاچاق را منهدم سازیم و از این پس نیز همچون همیشه سد محکمی در برابر قاچاقچیان خواهیم بود و اجازه هیچگونه تحرکی به قاچاقچیان و متجاوزین نخواهیم داد.

  نظرات کاربران در "انهدام باند هفت نفره‌ قاچاق کالا در کنگان"
  آخرین اخبار