امروز: یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ | کد خبر : 27031
     
 • به گزارش بوشکان نیوز، اکبر توسلی عصر پنجشنبه در نشست شورای تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار در مرکز استان بوشهر صورت گرفته است و شاهد سرعت بالایی در این زمینه بودیم.

   

  وی به تعطیلی چند ساله میدان میوه و تره‌بار در شهر بوشهر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: با تلاش‌های صورت گرفته، میدان میوه و تره‌بار بوشهر پس از سال‌ها تعطیلی، راه‌اندازی می‌شود.

   

  معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر اضافه کرد: ۱۳ غرفه در میدان میوه و تره‌بار بوشهر با اعتبارات داخلی و همکاری‌های درون‌سازمانی به صورت کامل راه‌اندازی شد و نشست‌هایی نیز با سازمان‌های مرتبط برای تصویب آئین‌نامه اجرایی برگزار شد.

   

  وی به محدودیت‌های زمانی تا ایام نوروز برای واگذاری واحدهای میدان میوه و تره‌بار بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: چند متقاضی برای برپایی غرفه در میدان میوه و تره‌بار مراجعه کردند که شامل خانه کشاورز و چند عمده‌فروش و باغدار بودند که مقرر شد ۵ واحد به صورت موقت دو ماهه در این راه‌اندازی شود.

  توسلی ادامه داد: این واحدها تا هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسند و با توجه به اینکه فضای بزرگی در این میدان وجود دارد، امکان حضور خرده‌فروشان نیز وجود دارد.

  منبع: مهر
  نظرات کاربران در "راه اندازی میدان میوه و تره‌بار بوشهر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان