امروز: سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ | کد خبر : 286
     
 • بانک مسکن خورموج طعمه حریق شد شامگاه یکشنبه به دلیل آنچه اتصالی برق عنوان شده بانک مسکن خورموج طمعه حریق شد. به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فارس از شهرستان دشتی هر چند تیم آتش نشانی به همراه یکی از ماشین‌های آتش نشانی شهرداری خورموج در اولین ساعات در صحنه حضور یافت و نقش…

  بانک مسکن خورموج طعمه حریق شد
  شامگاه یکشنبه به دلیل آنچه اتصالی برق عنوان شده بانک مسکن خورموج طمعه حریق شد.
  به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فارس از شهرستان دشتی هر چند تیم آتش نشانی به همراه یکی از ماشین‌های آتش نشانی شهرداری خورموج در اولین ساعات در صحنه حضور یافت و نقش پرسنل پر تلاش منطقه انتظامی و به ویژه کلانتری ۱۱ را نمی‌توان نادیده گرفت اما متاسفانه به علت عدم امکانات کافی، تیم آتش نشانی  نتوانست این آتش سوزی را مهار کند.

  جمع کثیری از مردم در محل حادثه حضور داشتند نظاره گره بیرون آمدن دودهای غلیظ از بانک بودند.

  تیم آتش نشانی  برای خاموش کردن آتش شیشه‌های بانک را شکستند و هر چند تلاش کردند تا وارد بانک شوند موفق نشدند زیرا دود غلیظ از بانک بیرون می آمد و این تیم آتش نشانی دارای کمترین امکانات بودند و به همین دلیل امکان ورود برای آنان سخت شده بود.

  رئیس بانک مسکن خورموج در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:  آتش سوزی در قسمت بایگانی بانک صورت گرفته است و تا کنون مشخص نیست که چه میزان خسارت به بانک وارده شده است.

  بهروز خیاط افزود: به نظر می‌رسد اتصال برق باعث این آتش سوزی شده باشد.

  این آتش سوزی که از ساعت ۱۰: ۱۹ دقیقه غروب رخ داد تا ساعت ۲۳ یکشنبه شب مهار نشده بود.

  شایان ذکراست تیم آتش نشانی خورموج با کمترین امکانات در مکان حاضر شدند و دومین ماشین آتش نشانی هم دو ساعت بعد از حضور اولین ماشین آتش نشانی در محل حضور پیدا کرد.

  تا لحظه مخابره خبر به‌علت عدم امکانات کافی هیچ نیرویی از تیم آتش نشانی قادر به ورود به بانک نبود زیرا دود غلیظ اجازه ورود به آنها را نمی‌داد.

 • خبرهای مرتبط :

 • نظرات کاربران در "آتش سوزی در بانک مسکن خورموج"
  آخرین اخبار