امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ | کد خبر : 29877
     
 • بوشکان نیوز: ایرج میلانی از مستند سازان معروف و برجسته کشور که همواره شاهد آثار دیدنی این شخص در شبکه های ملی صدا و سیمای ایران بوده ایم به شهر بوشکان سفر کرد و به تحقیق درباره تاریخ بوشکان پرداخت.

  وی درخصوص چگونگی سفر به این شهر گفت که درحین مطالعه کتاب های تاریخی، به اسم بوشکان بر می خورد و جهت کسب اطلاعات بیشتر به این شهر سفر می کند. به گفته میلانی، این کتاب تاریخ ۲ الی ۳ هزار سال پیش را بازگو می کند.

  در زیر تصاویری از گفتگوی ایرج میلانی مستندساز با نوروز نوروزی شهردار بوشکان را ملاحظه می کنید:

  http://8pic.ir/images/a546675o3ngtu2b0wprs.jpg

  http://8pic.ir/images/owift5rsv1f0m01x68cc.jpg

  نظرات کاربران در "تحقیق مستندساز معروف کشور درباره تاریخ بوشکان"
  1. کریم گفت:

   سلام به مردان روشن فکر بوشکان
   از راهی دور با دلی نزدیک به شما همشهریان و عزیزان سلام عرض می کنم . درود به نویسنده کتاب بوشکان در گزرزمان که باعث شد در پایتخت ایران مستند سازان و تاریخ نگاران را برای وقایع آن روز به دیارمان بکشاند. یک حرفی دارم با آقای هاشمپور عزیز شما تا کنون شده خودتان حرکتی خودجوش داشته باشید برای شهرتان و یا همیشه منتظر دیگران مانده اید کمی به خودتان بیاید جهت استحضار

  2. a.a گفت:

   باسلام .باعث افتخارماست که شهری بااین همه سوابق تاریخی وهمراه با جاذبه های گردشگری داریم که مطمئنا همین سوابق درخشان باعث جذب شدن مستندسازانی همچون آقای میلانی شده است.با امید به آینده ای بهتر و روشن. باتشکرازنویسنده محترم کتاب تاریخی بوشکان جناب آقای شهردار نوروزی

  3. بوشکان گفت:

   لطفاازجزیئات این سفربیشتربگوید.

  4. هاشمی پور.ص گفت:

   *** لذا بوشکان شهری تاریخی است، بیایید مفتخرش باشیم***

   این رویداد، یعنی بازدید تاریخ نویسان و مستندسازان بر همه واجب نمود که در زیبا سازی و آبادانی این ایالت بیشتر کوشا باشیم و تا آنجا وبه هر مقدار که میتوانیم به آن خدمت کنیم.
   لازم است که با همکاری شوارای اسلامی و شهرداری محترم یک لوحه معرفی نامه تاریخی و قدمت شهر در ورودی نصب گردد که همه از بیوگرافی و جغرافیای و شناسنامه این شهر بخوبی مطلع گردند.
   با سپاس فراوان


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان