امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ | کد خبر : 30028
     
 • بوشکان نیوز: در آستانه سیزدهم آبان ماه و روز دانش آموز و هفته بسیج دانش آموزی، بخشدار بوشکان با دعوت از کلیه دانش آموزان و معلمان بخش بوشکان با همکاری نمایندگی آموزش و پرورش بخش بوشکان مراسم بزرگداشت هفته بسیج دانش آموزی و هماهنگی برپایی مناسبت هرچه باشکوهتر ۱۳ آبان ماه را درشهر کلمه برگزار نمودند.

   

  در این جلسه که با حضور مشترک دانش آموزان و اولیای دانش آموزان، بسیجیان و فرهنگیان برگزار شد بخشدار بوشکان اظهار داشت: خانواده های این سرزمین با تأسی از آموزه های دین مبین اسلام انسانهایی را پرورش دادند که با سنین بسیار پایین ایجاد کننده بهترین انقلابهای مردمی در جهان بوده و با خون خود آن را آبیاری نمودند.

   

  وی ادامه داد: بسیج نه یک نهاد صرف یا یک لباس صرف است بلکه یک تفکر است که تا ابد در این سرزمین بیدار خواهد ماند و هر اقدامی که هدف آن خدمت به جامعه باشد در هر کسوت و لباسی که باشد یک تفکر بسیجی است.

   

  سیدکاظم موسوی از رشد ۱/۸ درصدی رشد اقتصادی کشوردر شش ماهه اول سال نود و چهار خبر داد و گفت: این رشد مطلوب دولت نیست و برای افزایش رشد اقدامات فعالانه دولت تداوم خواهد داشت.

   

  وی طرح اقتصاد مقاومتی ارائه شده توسط رهبر معظم انقلاب را کارآمدترین روش برای مدیریت امروزی کشور توصیف کرد و اظهار داشت: دولت برای دستیابی به توسعه پایدار اجرای اقتصاد مقاومتی را بطور جدی در دستور کار خود دارد.

   

  بخشدار بوشکان بر ارزش های صدر انقلاب تأکید کرد و گفت: این انقلاب همچنان به اصول ارزشی خود پایبند است و به هیچ عنوان برنامه های دولت خارج از سمت و سوی ارزش های انقلاب اسلامی نخواهد بود و بیگانگان هیچگونه راه نفوذی را در کشور نخواهند داشت و ارتباط دولت صرفا محدود به موضوعات اجرای برجام است و راه نفوذ اقتصادی، امنیتی و فرهنگی عوامل بیگانه که قصد ضرر وارد آوردن به کشور را داشته باشند را خواهد بست.

   

  وی اجرای برنامه های دکتر سالاری استاندار بوشهر در حوزه بهداشت دهان و دندان و وسایل کمک آموزشی رایگان و ایجاد فضاهای ورزشی جوانان را از بهترین اقدامات دولت در توجه به جوانان دانست و بیان داشت: این جوانان سرمایه آتی این سرزمین هستند.

   

  موسوی با یادآوری روز علم و صلح جهانی رو به دبیران حاضر در جمع اظهار داشت: تلاش کنید منشأ همه تحرکات اجتماعی بر مبنای علم و با هدف دستیابی به صلح جهانی باشد.

   

  وی دبیران را انتقال دهندگان ارزشهای اسلامی به دانش آموزان دانست و از ایشان خواست با هدف ساختن یک فرهنگ عمومی جامع و کارآمد که بتواند پاسخگوی نیاز کشور باشد در کلاس درس حاضر شده و تدریس نمایند.

   

  بخشدار بوشکان حضور روحانیون در کلاس درس و انتقال مفاهیم دینی به دانش آموزان بصورت خودجوش را خالی از لطف ندانست و خواستار کمتر شدن فضای بین مسئولین و فضاهای آموزش گردید.

  http://8pic.ir/images/m1qt1pp3lf8ad57emiia.jpg

  http://8pic.ir/images/sy65q32xthwlndnp7rs6.jpg

  http://8pic.ir/images/2iujwyn1iiji7yphpypf.jpg

  http://8pic.ir/images/yvnupwflgnes6ywuxaat.jpg

  http://8pic.ir/images/92bsomswz98f0ojyv6jx.jpg

  http://8pic.ir/images/mzvrhzlngj171r3gwx58.jpg

  http://8pic.ir/images/suvrhnoextdg1owayvd1.jpg

  http://8pic.ir/images/wvjp3vxeoku3geemqeb7.jpg

  http://8pic.ir/images/zn11o526hfgllrll8toa.jpg

  http://8pic.ir/images/46sfz9k5zmlpbcnkixc5.jpg

  http://8pic.ir/images/j35ufjxi2q9kp876bgo0.jpg

  http://8pic.ir/images/3y21xoffz202195n42hf.jpg

  نظرات کاربران در "بسیج یک تفکر است که تا ابد در این سرزمین بیدار خواهد ماند"
  1. محمدی گفت:

   سلام.اگر کسی متن را نخونه وفقط عکسها را نگاه کنه نمیدونه مراسم چه بوده.لا اقل عکسی یا بنری یا….عکس امام ورهبری که از سالن حذف کردید لا اقل برای مراسمی مثل بسیج دانش اموزی چهار تا عکس میزدید.البته از این مسیولین که همین مراسم هم گرفتن باید کلاهمون را به اسمون بندازیم


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان