امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ | کد خبر : 31119
     
 • بوشکان نیوز: مقاله دانشجوی بوشکانی در دومین کنگره بین المللی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهید بهشتی تهران رتبه آورد.

   

  به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای علمی و توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های زبان و ادب و فرهنگ کشور، دومین کنگره بین المللی زبان و ادبیات فارسی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران با هدف تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقات دانشمندان برجسته دانشگاهی، پژوهشگران و محققان در مورد تمام جنبه های زبان و ادبیات فارسی برگزار شد.

   

  در دومین کنگره بین المللی زبان و ادبیات فارسی، مقاله خانم مرضیه نوروزی از شهر بوشکان پس از بررسی کمیته علمی و داوران بعنوان مقاله برتر بصورت پذیرش نهایی جهت چاپ و ارائه شفاهی پذیرفته شد.

   

  مقاله خانم نوروزی با عنوان بررسی و مقایسه درون مایه های اشعار منوچهر آتشی و علی باباچاهی می باشد که راهنمای وی را دکتر نسرین مظفری عهده دار بوده است.

   

  لازم به ذکر است که مراسمی در شهر بوشهر به مناسبت تقدیر از خانم نوروزی برگزار شد و همچنین علی باباچاهی شاعر معروف و برجسته کشور نیز شخصا از خانم نوروزی تقدیر و تشکر نمود.

   

  خانم مرضیه نوروزی خواهر آقای نوروز نوروزی شهردار بوشکان می باشد. ناگفته نماند که شهردار بوشکان نیز اخیرا موفق به کسب دکترای افتخاری از موسسه اروپایی EFMD گردیده بود که جای بسی تبریک به این خانواده نخبه شهر بوشکان دارد.

  http://8pic.ir/images/tqzfhs6botvwfsdnz03i.jpg

  http://8pic.ir/images/rdiaozigy5t36dd9tv5n.jpg

  نظرات کاربران در "افتخاری دیگر از بانوی بوشکانی در زمینه پیشرفت علمی در کشور"
  1. حسین گفت:

   تبریک آفرین به این خانواده

  2. این افتخار را به خانم نوروزی که این پیشرفت افتخار امیز را به دست اوردند تقدیر و تشکر دارم

  3. رضا اریانپور گفت:

   این موفقیت بزرگ را به خانم نوروزی واقای نوروزی تبریک عرض میکنم به امید موفقیت های روز افزون این عزیزان موفق وسربلند باشید

  4. وحید گفت:

   احسنت به خانم نوروزی
   تشکر از مدیر بوشکان نیوز بخاطز افزودن موافق و مخالف برای نظرات

  5. همشهری گفت:

   باادای احترام موفقیت این بانوی فرهیخته رابه خانواده نوروزی ونوشادی تبریک عرض میکنم به امید موفقیت های آتی

  6. a, a گفت:

   باعرض سلام وتبریک خدمت خانم نوروزی خواهر آقای دکترنوروزی شهردارمحترم بوشکان, ان شاالله که درتمامی مراحل زندگی هم موفق و سربلندباشید, احسنت به شما نخبه های شهربوشکان که مایه سرافرازی و افتخارشهرمان بوشکان هستید

  7. فرهنگی گفت:

   احسنت احسنت هزاران هزار احسنت ب خانم و آقای نوروزی

  8. شهروند گفت:

   ز گهواره تا گور دانش بجوی ***************
   به نام خدا منم سلام عرض میکنم خدمت همه شما شهروندان عزیز و یک سلام و ادب و احترام خدمت آقا و خانم نوروزی و خسته نباشید به این عزیزان.ب امید پیشرفت های روز افزون شما عزیزان

  9. ناشناس گفت:

   به این بانوی بزرگ و خانواده نوروزی و همچنین شهروندان بوشکان تبریک عرض می کنم امیدوارم همچنان شاهد پیشرفت علمی اهالی شهر بوشکان باشیم.


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان