امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ | کد خبر : 31876
     
 • دانش آموز مدرسهدر همین راستا، نظرات کارشناسی دو نفر از کاربران بوشکان نیوز درخصوص مدارس نمونه و معلمان بومی منطقه را در زیر مشاهده می کنید:


  بخش بوشکان: مدارس نمونه دیگر نمونه نیست. شهری ها به مدرسه نمونه نمی روند. در بعد خاطرات دانش اموزان که از منطقه رفته می تواند چراغ راه همه باشد و دیدگاهی که مسئولان نسبت به دانش اموزان راه یافته از منطقه به مدرسه نمونه دارند می طلبد که معلمان و اولیا و دانش آموزان در اندیشه شان بازنگری نمایند. معلمان منطقه قوی هستند فقط اولیا بار مالی اضافی تحمل می نمایند به غیر حوادث جاده ای انکار ناپذیر .


  ولی دانش آموز: اگر مردم بوشکان به جای این که فرزندان خود را در سنین پایین از خانه و خانواده دور کنند به فکر بودند که یه مدرسه راهنمایی با کیفیت در شهرشون داشته باشند خیلی ارزشش بالاتر بود.
  مدرسه راهنمایی الان از نظر فضا و امکانات هیچ کم نداره فقط باید مردم همت کنند تا نیروهای مورد نیاز این مدرسه تامین بشه.
  کدام مسئول شهرمون تا حالا به این مدرسه سر زدن ببینن چه مشکلاتی وجود داره من خودم بارها شاهد بوده ام که آقای خلیفه مدیر مدرسه چقد فعالیت داشته اند که این مدرسه را رو پا نگه دارند که الحق و والانصاف با این نیروهای جدید و آزادی که در اختیارش می گذارند بسیار با روحیه بالا کار می کنند و اگر سری به مدرسه بزنید این را در دانش آموزان این مدرسه می توانید مشاهده کنید. ما باید قدر این معلمان بومی را بدانیم و کاری کنیم تا هستند بتوانند کاری انجام دهند و گرنه اینها هم چیزی به بازنشتگی آونا باقی نمونده.

  نظرات کاربران در "مدارس نمونه دیگر نمونه نیستند/نیاز به وجود مدارس باکیفیت در شهر بوشکان"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان