امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ | کد خبر : 32316
     
 • بوشکان نیوز: در مراسم افتتاح سالن ورزشی شهر بوشکان با حضور فرماندار دشتستان و هیئت همراه، شهردار بوشکان در جمع ورزشکاران و مسئولین ضمن تشکر از زحمات مسئولین یک خواسته مهم را عنوان داشت.

  13

  وی با اشاره به اینکه شهر بوشکان مرکز دهستان بوشکان ظرفیت لازم را برای احداث چمن مصنوعی زمین بزرگ فوتبال را دارد خواستار حمایت و مساعدت مسئولین ورزش و فرماندار محترم گردید.

  شهردار بوشکان قول داد از محل اعتبارات داخلی شهرداری استارت شروع بکار چمن مصنوعی بزرگ را بزند. در ادامه نیز فرماندار و معاون فرهنگی ورزشی اداره کل ورزش و جوانان هم حمایت خود را جهت اجرای این طرح اعلام نمودند که این موضوع باعث شادی و خوشحالی ورزشکاران شهر بوشکان گردید.

  نظرات کاربران در "اعلام حمایت فرماندار و اداره کل ورزش و جوانان از طرح چمن مصنوعی زمین بزرگ بوشکان"
  1. ورزشی گفت:

   وقتی طرح جامع شهری نداشته باشی نتیجه آن همینه

  2. ورزشکاران بوشکان گفت:

   ما هم از طرح زمین چمن مصنوعی فوتبال حمایت میکنیم و پشت شهردارمون هستیم چرا شهر کلمه با این وسعت کوچیکش داره اما ما نداشته باشیم شهر بوشکان با روستاهای اطرافش نیاز به همچین چیزی دارن

  3. فرهنگی گفت:

   از آقای نوروزی شهردار بوشکان بعنوان یک نویسنده و فرهنگی دلسوخته بعیده که خواسته اشون رو فقط معطوف به ورزش کردن. بابا دو تا چمن مصنوعی زدین یک سالن هم تکمیل کردین دیگه بسه. نه به این شوری شور و نه به آن بی نمکی! نه به قبلا که هیچ فضای ورزشی نداشتیم و نه به الان که با یکی و دو تا و سه تا راضی نمیشویم و میخواهیم پول کلانی خرج چمن مصنوعی زمین بزرگ شهر بکنیم. خب با این پول چه کارها که نمیشه کرد چرا نمیان یک کتابخانه عمومی بزرگ و شیک برای مردم نمیزنن؟ چرا کوچه های خاکی را آسفالت نمیکنن؟ چرا پارک بزرگ رو تکمیل نمیکنن؟ واقعا بعضی وقتها آدم شک میکند که واقعا چه خبری است؟!

  4. دلسوز گفت:

   آفرین بر شهردار خومون


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان