امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ | کد خبر : 32585
     
 • فکرشهر: برای چهارمین سال پیاپی و در کمتر از ۵ دقیقه، کرامت کشاورز به عنوان رییس شورای اسلامی شهر وحدتیه انتخاب شد.

   

  به گزارش بوشکان نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه، در جلسه شورای اسلامی که دهم شهریورماه و با حضور تمامی اعضا تشکیل گردید، بحث انتخاب هییات رییسه جدید شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفت که در کمتر از ۵ دقیقه و در سایه تفاهم، تعامل، همکاری و همدلی و با رای تمامی اعضای شورا، برای چهارمین سال پیاپی کرامت الله کشاورز به عنوان ریاست شورای اسلامی شهر وحدتیه انتخاب گردید.

   

  در ابتدای این جلسه، کشاورز با تقدیر و تشکر از همدلی، همکاری، صمیمیت و تلاش فراوان تمامی اعضای شورا در جهت پاسخگویی به شهروندان و تعامل برای رفع مشکلات و همکاری با مجموعه شهرداری در راستای اجرای پروژه های متعدد عمرانی، فرهنگی، ورزشی، خدماتی و… و نهایتا جلب مشارکت و رضایتمندی عمومی شهروندان طی سخنانی اعلام داشت: خدای را شاکریم که با استعانت از ذات اقدسش درطول سه سال گذشته و در سایه تفاهم و تعامل و همدلی کامل و با تلاش های شبانه روزی جناب مهندس صفایی شهردار و پرسنل خدوم شهرداری و مشارکت فعال شهروندان محترم توانستیم در طی طریق توسعه پایدار و پیشرفت شهر کوشش نماییم.

   

  وی، اعضای شورا و شهرداری را خادمین مردم قلمداد نموده و افزود: ماحصل تلاش های شبانه روزی، تبدیل شهر وحدتیه به شهری پویا در مسیرتوسعه و عمران و آبادانی است که این امر موید کارنامه درخشان زحمات و تلاش های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه است.

   

  همچنین در این نشست، مهندس محمود دایتی به عنوان نایب رییس شورا، محمداسماعیل انصاری پور به عنوان منشی شورا، مهندس مرتضی نجفی به عنوان خزانه دار شورا و  مهندس غلامرضا کاووسی به عنوان نماینده شورا در شورای اسلامی شهرستان انتخاب شدند.

   

  لازم به توضیح است که در سطح شهرستان دشتستان کرامت الله کشاورز، تنها فردی است که به مدت ۴ سال پیاپی با حسن نظر و نیت وت فاهم و تعامل کامل اعضا به عنوان رییس شورای اسلامی انتخاب و برگزیده شده است.

   

  بر اساس این گزارش، در پایان نشست شورا، سایر اعضای شورا نیز از تلاش های آقای کشاورز، مهندس صفایی و پرسنل شهرداری و همکاری شهروندان تقدیر و تشکرنمودند.

  نظرات کاربران در "یک رکورد در دشتستان؛ ریاست ۴ ساله بر شورای شهر وحدتیه"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان