امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ | کد خبر : 33570
     
 • بوشکان نیوز: ابوالقاسم محمدی صبح امروز در بازدید از پارک جنگلی سرکره دشتستان گفت: خوشبختانه اقدامات زیبا سازی این پارک به خوبی در حال انجام است و تاکنون علاوه بر ۵۵۰ متر آسفالت، ۹ آلاچیق و ۴ برج نوری نیز به این پارک جنگلی اضافه شده است.

   

  وی ادامه داد: اقدامات تعمیراتی لازم نیز در این پارک انجام شده است و با نصب شهربازی ان‌شاءالله با خنک‌تر شدن هوا آماده پذیرش افراد زیادی در این پارک خواهیم بود.

   

  رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دشتستان تصریح کرد: ۱۲ هزار اصله از انواع درخت‌های آکاسیا، کهور، گل‌های زینتی، درختچه اشک، آکالیپتوس، گز و تک درختان کنار نیز در این پارک جنگلی وجود دارد.

   

  وی افزود: پارک جنگلی سرکره یکی از مکان‌های تفریحی و گردشگری زیبای شهرستان دشتستان و استان بوشهر است که انتظار می‌رود با تجهیز و زیبا سازی که در سال جاری برای این پارک در نظر گرفته شده است مورد استقبال طبیعت دوستان نیز قرار گیرد.

   

  محمدی یادآور شد: امکانات رفاهی و بهداشتی این پارک بزرگ جنگلی نیز آماده است و مجموعه تفریحی آن نیز  دارای نمازخانه، زمین‌های ورزشی، راه آسفالته دسترسی، آلاچیق، آب و برق، سکوهای سیمانی برای اسکان و شهربازی بزرگسالان و کودکان است.

   

  وی گفت: این اداره در سال جاری نیز نزدیک به ۱۲۰ هزار اصله انواع گونه‌های کنار، انواع آکاسیا، کهور ایرانی و پاکستانی و گونه‌های زینتی در نهالستان خود تولید کرده است./فارس

  نظرات کاربران در "تجهیز و زیباسازی پارک جنگلی سرکره"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان