امروز: یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ | کد خبر : 33614
     
 • بوشکان نیوز: ارسلان زارع روز یکشنبه در نشست شورای اداری دشتستان افزود: دستاوردهای موفق دولت در حوزه های مختلف در جامعه ملموس است و بسیاری از شاخص ها را ارتقا داده است.

  http://img8.irna.ir/1395/13950628/82234706/82234706-71026286.jpg

  وی گفت:باید اطمینان و اعتماد مردم از امنیت و محرمانه بودن شبکه ثبت اطلاعات و آمار در سرشماری اینترنتی جلب شود.

   

  زارع یادآور شد: سرشماری بسترساز و محور توسعه و پایه همه برنامه ریزی ها قرار می گیرد.
  فرماندار دشتستان ضمن تاکید بر تلاش مسئولان و مشارکت مردم در اجرای این طرح بر کار اطلاع رسانی و شفاف سازی نیز تاکید کرد.

   

  وی گفت:تعامل و همکاری موجود بین همه دستگاه های اجرایی جهت اجرای برنامه های ویژه ایام دهه ولایت، بازگشایی مدارس، هفته دفاع مقدس و جشن عاطفه ها بسیار ستودنی است.

   

  زارع یادآورشد: شهرستان دشتستان با وجود اینکه در تخصیص اعتبارات سالجاری مورد عنایت ویژه مسئولان استانی قرار گرفت اما به لحاظ شرایط جغرافیایی خاص، مطالبات اجتماعی و محرومیت های موجود باز هم نیاز به توجه بیشتری دارد.

   

  معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه دشتستان نیز گفت: در بین ۱۵۰برنامه فرهنگی، ورزشی و جشن دهه ولایت در شهرستان مهمترین آن بازسازی واقعه غدیر در روستای درودگاه است که روز عید غدیر اجرا خواهد شد.

   

  سرهنگ نجفی همچنین از اجرای ۵۰ویژه برنامه خاص هفته دفاع مقدس در شهرستان خبر داد و افزود: روز ۳۱شهریور ماه رژه نیروهای مسلح با حضور ۴۰گروهان از نیروهای نظامی، انتظامی، ارتش و سپاه شهرستان در برازجان برگزار خواهد شد.

   

  وی تصریح کرد: همچنین افتتاح نمایشگاه یاد یاران و شبهای خاطره در برازجان، پیاده روی خانوادگی در روستای نظرآقا و بازسازی یکی از عملیاتهای دفاع مقدس در سعدآباد از دیگر برنامه های مهم این هفته خواهد بود.

  نظرات کاربران در "فرماندار دشتستان :رئیس جمهوری عزت ملت را در دنیا گوشزد می کند"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان