امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ | کد خبر : 33629
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حیدر عزیزنژاد در مراسم امضای تفاهم‌نامه ساخت خانه بهداشت با خیر حوزه سلامت افزود: این پروژه با زیربنای ۱۱۵ مترمربع و در یک طبقه توسط بهرنگ امیرزاده خیر گناوه‌ای ساخته خواهد شد. اعتبار این پروژه بالغ‌ بر ۱۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

  http://media.mehrnews.com/d/2016/09/19/3/2214114.jpg

  قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: یکی از ضروری‌ترین نیازهای مردم وجود خانه بهداشت است که در عرصه پیشگیری و درمان دارای نقش بسزایی می باشند که توسعه این حوزه، نیازمند مشارکت ویژه‌ خیرین سلامت است.

   

  عزیز نژاد افزود: در چند سال اخیر خیرین در بخش سلامت این استان کمک‌های شایانی کرده‌اند که این کمک‌ها به‌صورت اهدای زمین، ساخت مراکز بهداشتی درمانی و خرید تجهیزات برای خانه‌های بهداشت روستایی و مراکز بهداشتی درمانی و اورژانس  شهری وجاده‌ای در اختیار بخش سلامت استان بوشهر قرارگرفته است.

   

  عزیز نژاد اظهار کرد: کار در حوزه خیرین سلامت یک کار انسانی و برای رضای خدا است که باقیات‌صالحاتی برای خیر نیز هست.

   

  قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری درست منابع مالی و غیرمالی خیرین حوزه سلامت، هدایت هزینه و منابع خیرین درجاهایی که بیشترین نیاز مردم را برطرف کند و بالاترین بهره‌وری را داشته باشد از سیاست‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

  نظرات کاربران در "احداث خانه بهداشت روستای مال‌خلیفه توسط خیر گناوه‌ای"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان