امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ | کد خبر : 33830
     
 • بوشکان نیوز: جشن بازگشایی مدارس در دبیرستان پسرانه شهید آیت با حضور روحانی مستقر در شهر، شهردار بوشکان، مدیران مدارس و جمعی از بسیجیان و اولیاء برگزار شد.

   

  کرامت خلیفه مدیر مدرسه شهید آیت بوشکان ضمن عرض خوشامدگویی به دانش آموزان و مسئولین و اولیا اظهار داشت: دانش آموزان جدید باید توجه داشته باشند که اگر در سال قبل در کلاس دارای رتبه بالایی بودند باید امسال تلاش خود را دوچندان کنند چرا که رقابت بیشتر از گذشته می شود و اگر سال قبل ضعیف بودند مأیوس نشوند زیرا با تلاش و کوشش می توانند در زمینه پیشرفت درسی موفق باشند.

  خلیفه با اشاره به اجرای طرح مدرسه شبانه روزی شهید آیت شهر بوشکان، این طرح را بسیار مفید دانست و گفت: هرچند که این طرح دیر اجرا می شود اما باز هم می تواند در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان نقشی بسزا داشته باشد.

  مدیر مدرسه شهید آیت ادامه داد: امسال استراتژی آموزش و پرورش دشتستان ارتقاء سطح فرهنگی و آموزش الگوهای رفتاری درست به دانش آموزان است که کاری بسیار مناسب می باشد.

  وی در ادامه درخصوص سرشماری نفوس مسکن صحبت کرد و اظهار امیدواری کرد که مردم در این زمینه همکاری نمایند.

   

  شهردار بوشکان در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: بدون شک افزایش سطح علم و دانش برای افراد هر جامعه‌ ای می‌تواند اثرات قابل توجهی در اخلاق، فرهنگ، سبک زندگی و ارتباطات آن جامعه داشته باشد و این تأثیرات نیز در تغییر و بهبود سطح زندگی افراد مشهود و قابل توجه است.

  دکتر نوروزی ادامه داد: اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید نیز فرصت مغتنمی است تا مراتب سپاس و قدرشناسی خودمان را از تمامی معلمان دلسوز و فرهنگیان سختکوش که با همت و تلاش مضاعف در راستای تربیت نیروی انسانی گام های موثری بر می دارند، اعلام داریم.

   

  در این مراسم، کلیپ تصویری از دانش آموزان نمونه سال قبل و کلیپ دیگر به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس پخش شد که بسیار مورد توجه و استقبال حاضرین قرار گرفت. همچنین از حاضرین با شربت و شیرینی پذیرایی شد.

  http://8pic.ir/images/1i4pih3f5k1663mv2oxz.jpg

  http://8pic.ir/images/kyj15tdv2mt9gq0obfmp.jpg

  http://8pic.ir/images/oq9uchn1d5ptwy1dkpc7.jpg

  http://8pic.ir/images/3mjg2rt1np1wvrtwtia1.jpg

  http://8pic.ir/images/3mjg2rt1np1wvrtwtia1.jpg

  http://8pic.ir/images/w5h7x0x5ajvkk3ihrp5g.jpg

  http://8pic.ir/images/9it8i1oeleqp9dk2czeb.jpg

  http://8pic.ir/images/fki7c2dz189il9ifio6o.jpg

  http://8pic.ir/images/etbvufbt5soscrp7z38p.jpg

  http://8pic.ir/images/jghtz7l0vk0d3ws9udfq.jpg

  http://8pic.ir/images/qo29rvyc5ref6i10ai2x.jpg

  http://8pic.ir/images/66bx6ox6jw2wc20u8es5.jpg

  http://8pic.ir/images/s3z8xas9kl3u7tyq9yj8.jpg

  نظرات کاربران در "جشن بازگشایی مدارس در مدرسه شهید آیت + تصاویر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان