امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ | کد خبر : 34149
     
 • جشن تاسیس پایگاه سلامت روان اجتماعی در گناوه برگزار شد

   
  استانها > بوشهر
  گناوه – با حضور جمعی از مسئولان و سمن های شهرستان گناوه جشن بزرگ پنجمین سالروز تاسیس پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان در مرکز فنی و حرفه ای گناوه برگزار شد.

  معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان گناوه در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سمن های مختلف شهرستان گناوه در فعالیت های متفاوتی در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند و تاکنون  تاثیرگذاری مناسبی داشته  اند.

  حسین امیری گفت: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به گسترش سمن ها داشته و از همان آغاز تمام تلاش خود را برای توسعه کمی و کیفی سمن ها به کار گرفت.

  امیری تصریح کرد: در این شهرستان نیز سمن‌های مختلفی در زمینه های محیط زیست، امور خیریه و … تشکیل و ثبت شده و بسیار پرتلاش به کار در عرصه کاری سمن خود ادامه فعالیت می دهند.

  وی خاطرنشان ساخت: فعالیت های پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان در حوزه کاری خود بسیار چمشگیر بوده و در این مدت خدمات شایانی داشته است.

  رئیس هیئت مدیره پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان گناوه مفتخر است که پنج سال در عرصه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و … در سطح شهرستان گناوه فعالیت داشته و دارد.

  خدیجه نظری گفت: اکثریت اعضای این پایگاه دارای مدارک تحصیلی عالی مرتبط با حوزه کاری پایگاه بوده و بیشتر آنها جوانان همین شهرستان هستند که با شور و شوق و تلاش ستودنی مشغول فعالیت در حیطه کاری مشخص پایگاه هستند.

  نظری بیان داشت: این پایگاه در کنار فعالیت های اجتماعی خود مبادرت به فعالیت های فرهنگی مختلف برای پیشبرد اهداف پایگاه کرده است که بازخورد مثبتی از این اقدامات داشته ایم.

  وی ادامه داد: همچنین تلاش ویژه ای را برای همکاری با سایر سمن های مشابه در حوزه کاری خود و حتی غیر از آن آغاز کرده ایم تا بتوانیم اثرگذاری بهتر و سریعتری در جامعه داشته باشیم.

  نظری اضافه کرد: در همین راستا ما نخستین نشست همبستگی سازمان های مردم نهاد گناوه را در دفتر مرکزی پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان با حضور نمایندگان چندین سمن شهرستان گناوه برگزار کردیم.

  وی تصریح کرد: در نخستین نشست همبستگی سازمان های مردم نهاد گناوه فرماندار، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی شهرستان و جمعی از نمایندگان سازمان های مردم نهاد حضور داشتند.

  نظری خاطرنشان ساخت: در این نشست که با هدف همبستگی و شبکه سازی سمن ها برگزار شد، فرماندار شهرستان گناوه و معاون سیاسی اجتماعی وی و نمایندگان سمن ها در مورد راهکار های افزایش کمی و کیفی و چگونگی شبکه سازی سمن ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  وی در ادامه با اشاره به قول مساعد فرماندارگناوه در مورد راه اندازی خانه سمن ها تاکید کرد: در این نشست فرماندار شهرستان گناوه قول افتتاح خانه سمن ها را در آینده نزدیک دادند.

  نظری عنوان کرد: در این نشست نمایندگان سمن ها در مورد بند های بیانیه ماموریت سمن های گناوه که توسط مدیر عامل پایگاه سلامت اجتماعی آوای مهرگان نوشته خواهد شد به گفتگو نشستند.

  رییس هیئت مدیره پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان در پایان گفت: در پایان تصمیم بر آن شد که نشست همبستگی سمن ها به طور مستمر و با هدف رسیدن به راهکار های مناسب برای حل معضلات و مشکلات شهرستان گناوه برگزار شود.

  مدیرعامل پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان گناوه با تبریک پنجمین سالروز فعالیت این پایگاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این پایگاه در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و … در راستای اهداف مورد نظر و مشخص شده فعالیت می کند.

  معصومه درایی گفت: امسال نیز جشن ما با حضور مقامات ارشد شهرستان گناوه برگزار شد و جمعی از اعضای سمن های مختلف شهرستان گناوه در این جشن شرکت کردند.
  درایی تصریح کرد: در این جشن بزرگ چند قطعه محلی توسط گروه موسیقی یزله شهرستان گناوه اجرا شد که بسیار مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

  وی با بیان اینکه در این نشست بیانیه همبستگی سمن های گناوه قرائت شد، افزود: همچنین در این جشن شاهنامه خوانی توسط سیده شیما موسوی و نمایش طنز موش و گربه توسط هنرمندان کم توان ذهنی مرکز توانبخشی گلهای آسمانی و اجرای سرود شاد از گروه دختران ناشنوا گناوه صورت پذیرفت.

  مدیرعامل پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان گناوه گفت: امیدواریم توانسته باشیم با فعالیت های خود گامی هر چند کوچک در پیشگیری از آسیب های اجتماعی، ارتقای سلامت روان و مشارکت اجتماعی در سطح شهرستان گناوه انجام داده باشیم.

  نظرات کاربران در "جشن تاسیس پایگاه سلامت روان اجتماعی در گناوه برگزار شد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان