امروز: شنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ | کد خبر : 35247
     
 • خبرگزاری فارس: برپایی بیمارستان صحرایی تخصصی چشم‌پزشکی در شهر اهرم

   بوشکان نیوز: عادل دهدشتی ظهر جمعه در جلسه برپایی بیمارستان صحرایی با تخصص چشم پزشکی در شهرستان با تلاش و همت کانون بسیج جامعه پزشکی اظهار داشت: نظر به اینکه در سطح هر دو بخش شهرستان با توجه به اینکه مراجعین زیادی برای معاینات چشمی دارد و عدم وجود مطب چشم پزشکی و همچنین در شبکه بهداشت تنگستان نیز هفته‌ای یک روز چشم پزشک حضور دارد که طبیعتا در شهرستان یک مشکل است که برپایی چنین خدماتی در شهرستان می‌تواند موثر ثمر واقع شود.

  فرماندار تنگستان تصریح کرد: انتظار داریم بخشداران، شهرداران و دهیاران در زمینه اطلاع‌رسانی به گونه‌ای عمل کنند که حضور حداکثری مردم و افرادی که نیازمند به این خدمات هستند فراهم شود.

  دهدشتی از برپایی بیمارستان صحرایی تخصصی چشم پزشکی به مدت سه روز از ۱۳ آبان ماه سال جاری در محل کانون حدیث شهر اهرم خبر داد.

  وی خاطرنشان کرد: با توجه  به اینکه در این بیمارستان صحرایی معاینات چشمی و در صورت لزوم جراحی به صورت رایگان انجام می‌گیرد نیاز است اطلاع رسانی لازم در سطح روستاهای شهرستان صورت پذیرد.

  دهدشتی از دستگاه‌های اجرایی، شهرداران و دهیاران روستاهای خواست تا در رابطه با ایاب و ذهاب کادر پزشکی و پرسنل درمانی این بیمارستان صحرایی با شبکه بهداشت و درمان همکاری لازم را داشته باشند.

  نظرات کاربران در "برپایی بیمارستان صحرایی تخصصی چشم‌پزشکی در شهر اهرم"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان