امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ | کد خبر : 35321
     
 • http://media.mehrnews.com/d/2016/10/24/3/2251505.jpg

  بوشکان نیوز: وحید زرین‌کلاه صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای مقابله با مواد مخدر در استان بوشهر اظهار داشت: طرح‌های اطلاعاتی و عملیاتی متعددی را در راستای مبارزه با مواد مخدر اجرا می‌کنیم.

  وی اضافه کرد: اشراف کاملی بر فعالیت قاچاقچیان و سوداگران مرگ در نقاط مختلف استان و باندهای فعال ترانزیت داریم و این موضوع باعث شده تا فضا برای فعالیت این افراد تنگ و تنگ‌تر شود.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر بیان کرد: همکاری‌های مشترک زیادی بین ماموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با دیگر استان‌ها وجود دارد و شاهد افزایش کشفیات در این زمینه هستیم.

  وی با قدردانی از تلاش‌های ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان برای مقابله با قاچاقچیان، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه‌روزی در تلاش برای مقابله با سوداگران مرگ هستند.

  زرین‌کلاه ادامه داد: یک باند حرفه‌ای تهیه و توزیع مواد مخدر که در حال انتقال یک محموله مواد مخدر بود، در محور ورودی استان بوشهر شناسایی شد.

  وی خاطرنشان کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر با انجام یک عملیات ضربتی در محور ورودی شهید صلاحی نسبت به کشف ۱۵ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر و دستگیری دو نفر اقدام کردند.

  نظرات کاربران در "کشف محموله مواد مخدر در ورودی استان بوشهر/ ۲ نفر دستگیر شدند"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان