امروز: شنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ | کد خبر : 35422
     
 • موتورسواری

  بوشکان نیوز: احمد بهروزیان‌فر ظهر امروز در نشست مجمع انتخابات رئیس هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان بوشهر با بیان اینکه این استان از ظرفیت بالایی در رشته‌های مختلف ورزشی برخوردار است، اظهار داشت: رشته موتورسواری در استان بوشهر دارای علاقه‌مندان بسیاری است که نیاز به توسعه زیرساخت‌ها دارد.

  وی از ایجاد پیست موتور سواری در شهرستان‌های استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده نخستین پیست موتورسواری در شهرستان‌های بوشهر و دشتستان ایجاد می‌شود.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه برای ایجاد پیست موتور سواری در این دو شهرستان  مکان یابی شده است، خاطرنشان کرد:ساخت پیست موتور سواری در دشتستان در فضایی به مساحت ۱۱ هکتار در سرکره دشتستان اجرا شده و با بهره‌برداری این پیست به سبب فضای مناسب آن زمینه استفاده سایر شهرستانهای استان نیز فراهم می‌شود.

  بهروزیان‌فر با اشاره به اجرای پیست موتورسواری در بوشهر افزود: برای ساخت این پیست در جاده نیروگاه اتمی بوشهر زمینی مکان یابی شده ولی با توجه به هزینه بسیار بالای زیرسازی آن در صدد تغییرمحل آن از طریق گرفتن زمین در مکان مناسب دیگری هستیم.

  وی با تاکید بر افزایش ظرفیت‌های پیست موتورسواری در بوشهر افزود: با توجه به وجود ورزشکاران موتورسوار در بوشهر باید از همه ظرفیت‌های موجود برای رونق این ورزش در استان بوشهر استفاده کرد.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه  هیئت موتور سواری در همه شهرستان‌های استان بوشهر فعالیت می‌کند، تصریح کرد: هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان بوشهر برای ساماندهی این ورزش باید هیئت‌های ورزشی شهرستانی برای ساماندهی آن استفاده شود و مورد حمایت قرار بگیرد.

  در این آئین مهدی شمسی رئیس سابق هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان بوشهر به‌عنوان تنها کاندیدای این هیئت با انتخاب اعضا بار دیگر به‌عنوان رئیس هیئت یاد شده انتخاب شد.

  نظرات کاربران در "ساخت دو پیست موتور سواری در استان بوشهر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان