امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ | کد خبر : 35504
     
 • بوشکان نیوز: تردد بیش از حد خوردوهای شوتی که جهت دور زدن گلوگاه شهید صلاحی دشتستان، مسیر اهرم – کلمه – تنگ ارم یا برازجان – ارغون کلمه – تنگ ارم و ورود به جاده اصلی بوشهر – شیراز بعد از گلوگاه شهید صلاحی را انتخاب می کنند به معضلی جدی برای مردم این منطقه و تهدیدی برای جانشان تبدیل شده است.

  194471

  به گزارش جنوب نیوز، صبح امروز شنبه سرویس دانش آموزان روستای ایلشهر از توابع بخش بوشکان شهرستان دشتستان در مسیر کلمه به ارغون دچار تصادف شد.

   

  رییس شورای اسلامی روستای امامزاده ضمن تایید این خبر به جنوب نیوز گفت: سرویس دانش آموزان پسر روستای ایلشهر که صبح امروز قصد رفتن به برازجان را داشتند در مسیر کلمه به ارغون با یک خودرو شوتی برخورد کرده از مسیر منحرف شده و پس از برخورد با تکه سنگی بزرگ از پرت شدن به ته دره نجات می یابند.

   

  رزمدیده افزود: راننده سرویس که پدر یکی از دانش آموزان نیز بوده پس از تماس با پاسگاه انتظامی کلمه دانش آموزان را جهت درمان به برازجان انتقال می دهد.

   

  به گفته وی مامورین انتظامی پاسگاه کلمه بعد از رسیدن به محل حادثه با خودرو ۴۰۵ خالی و بدون سرنشین مواجه می شوند که گویا راننده بار ماشین را با کمک ماشین های دیگری که همراه او و در ادامه مسیر بوده خالی کرده و محل حادثه را ترک می کند. هم اکنون این خودرو توقیف و در پاسگاه کلمه برای تحقیقات بیشتر نگه داری می شود.

   

  طبق گفته رییس شورای اسلامی روستای امامزاده، لگن یکی از دانش آموزان دچار شکستگی شده، یکی دیگر دچار جراحات سطحی شده و باقی دانش آموزان مشکل خاصی نداشته و ترخیص شده اند.

   

  گفتنی است تردد بیش از حد خوردوهای شوتی که جهت دور زدن گلوگاه شهید صلاحی دشتستان، مسیر اهرم – کلمه – تنگ ارم  یا برازجان – ارغون کلمه – تنگ ارم و ورود به جاده اصلی بوشهر – شیراز بعد از گلوگاه شهید صلاحی را انتخاب می کنند به معضلی جدی برای مردم این منطقه و تهدیدی برای جانشان تبدیل شده است.

  نظرات کاربران در "شوتی ها بلای جان مردم بوشکان و ارم دشتستان"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان