امروز: سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ | کد خبر : 35715
     
 • نماینده مردم دشتی و تنگستان درمجلس شورای اسلامی گفت:

  تعریض محور اهرم به فراشبند باعث رونق اقتصادی بخش های بوشکان و ارم خواهد شد

  بوشکان نیوز: نماینده مردم دشتی و تنگستان درمجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای تعریض، بهسازی و اصلاح راه ارتباطی اهرم به فراشبند به عنوان محور ارتباطی دوم استانهای بوشهر و فارس اختصاص یافت.

  http://img7.irna.ir/1395/13950916/82334962/82334962-71225226.jpg

  سید کمال الدین شهریاری روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: جاده اهرم به فراشبند یکی از محورهای مهم ارتباطی استان بوشهر با استان فارس است که بهسازی و اصلاح آن نقشی مهم در توسعه مناطق تنگستان و دشتستان دارد.

   

  وی اضافه کرد: این محور ۱۱۵کیلومتر طول دارد که ۲۴ کیلومتر آن تا تونل شماره ۱در حوزه استحفاظی شهرستان تنگستان است.

   

  وی اظهار کرد: تا کنون با هزینه ۱۵۰ میلیارد ریال شش کیلومتر از این جاده تعریض و بهسازی آسفالت شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است .

   

  شهریاری اضافه کرد: با پیگیری موافقت وزیر را ه و شهرسازی برای ادامه پروژه و تکمیل بهسازی و اصلاح این جاده با اختصاص ۱۲۰میلیارد ریال گرفته شده و بزودی این پروژه به مناقصه خواهد رفت.

   

  نماینده مردم دشتی و تنگستان تاکید کرد: محور اهرم به فراشبند دومین محور ارتباطی بوشهر به استان فارس است که با تعریض کامل آن باعث کاهش تصادفات جاده ای، روان سازی ترافیک و رونق اقتصادی بخش های بوشکان و تنگ ارم استان بوشهر خواهد شد.

   

  شهریاری اضافه کرد: امسال ۲۰ میلیارد ریال قیر رایگان در اختیار اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر قرار گرفته تا برای بهسازی و آسفالت محورهای ارتباطی استان بوشهر استفاده شود.

  نظرات کاربران در "تعریض محور اهرم به فراشبند باعث رونق اقتصادی بخش های بوشکان و ارم خواهد شد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان