امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ | کد خبر : 35741
     
 • بوشکان نیوز: در تصادفی که در کنار سه راهی بوشکان و ارم و پل احمدی رخ داد باعث واژگون شدن خودروری پراید گردید و بر اثر همین حادثه یک خانم فوت کرده و یک مرد نیز مجروح شد.

  1

  شرح ماجرای حادثه تلخ تصادف

  حادثه تلخی که برای یک زن و شوهر از اهالی روستای شلدان بخش بوشکان اتفاق افتاده، از این قرار است که این زن و شوهر طبق روال همیشگی خود در طول ایام هفته، برای امرار معاش و کسب و کار به بازارهای هفتگی در استان بوشهر می رفتند و اجناس خود را بفروش میرساندند. در پایان روز سه شنبه و شب هنگام نیز طبق روال همیشگی پس از کسب و کار با خودروی پرایدشان در مسیر برگشت به خانه مسکونی خود در روستای شلدان بودند که بعلت خستگی، مرد راننده در چند کیلومتری شهر بوشکان به خواب میرود و با شدت به گاردریل های اطراف جاده برخورد می کند و به واژگونی خودرو منجر می شود.

  متاسفانه طی این حادثه خانم سرنشین بلافاصله فوت می کند و مرد راننده نیز مجروح می شود که با حضور به موقع آتشنشانی شهر بوشکان از بروز اتفاقات احتمالی جلوگیری و فرد راننده را نیز نجات می دهند.

   

  گفتگو با مسئول آتشنانی شهر بوشکان در رابطه با حادثه تصادف

  در همین رابطه عبدالحمید نوروزی مسئول آتشنشانی شهر بوشکان طی گفتگویی با بوشکان نیوز اظهار داشت: در ساعت ۴۵ دقیقه بامداد روز چهارشنبه یکی از اهالی اسماعیل آباد در نزدیکی حادثه مورد نظر به من اطلاع داد که بلافاصله آتشنشانی شهر بوشکان در محل حادثه حضور یافت.

  وی ادامه داد: خودروی پراید واژگون شده دونفر (زن و شوهر) سرنشین داشت که متاسفانه خانم سرنشین در همان لحظه بروز حادثه فوت کرده بود و از خودرو به بیرون پرت شده بود و مرد راننده نیز با باز شدن ایربگ از مرگ نجات یافته بود. خودرو نیز در حال سوختن بود که آتشنشانان جهت جلوگیری از انفجار و شدت گرفتن آتشسوزی اقدام به مهار آتشسوزی نمودند و بلافاصله با شکستن درب خودرو راننده که مجروح شده بود را از ماشین خارج نمودند و توسط اورژانس جاده ای به بیمارستان جهت درمان انتقال داده شد.

  نوروزی بیان داشت: در پایان این عملیات نیز آتشنشانان با تداوم حضور در صحنه حادثه اقدام به پاکسازی مسیر جاده برای سهولت عبور و مرور دیگر خودروها نمودند زیرا در شب هنگام و تاریکی جاده احتمال بروز حادثه ای ناگوار برای دیگر خودروها بسیار محتمل بود.

   

  تصاویر حادثه تصادف

  نظرات کاربران در "آتشنشانی شهر بوشکان با حضور به موقع جان یک نفر را از مرگ نجات داد"
  1. ناشناس گفت:

   سلام در بالا خاستم از دکتور نوروزی تشکر کرد باشم که چنین نیروهای ورزشکار وبا قدرت بدنی عالی حزب آتشنشانی کرده صدافرین هرنیرویی رادانسته کجا به کاربگیره احسنت

  2. ناشناس گفت:

   با سلام خدمت جناب آقای نوروزی رئیس آتشنشانی شهر بوشکان که واقعا از حق نمیشود گذشت این فرد بسیار نترس واز خود گذشته است من فردی از شلدان هستم همین چندوقت پیش اگر نبود وبه موقع نرسید بود علیشیر نوشادی ازبین رفته بود من از آقای دکتر نوروز شهر دار بوشکان که با تجربه‌ای که دارد چنین نیروهایی را حزب شهر داری کرده است


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان