امروز: سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ | کد خبر : 35746
     
 • بوشکان نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان از برگزاری مسابقات فوتسال جام فجر امید با حضور ورزشکاران و فوتبال دوستان شهر بوشکان خبر داد.

  حمید هاشمپور

  حمید هاشم پور با اعلام این خبر در گفتگو با بوشکان نیوز گفت: هدف از برگزاری این دوره از مسابقه ها ایجاد شور و نشاط در بین جوانان است.

  وی بیان کرد: مسابقات فوتسال با همکاری شوراهای اسلامی و شهرداری بوشکان در زمین چمن مصنوعی این شهر برگزار می شود و برای متقاضیان هیچگونه هزینه مالی بجز پرداخت حق بیمه درپی نخواهد داشت.

  هاشم پور اضافه کرد: این مسابقات در سایر روستاها و شهرهای بخش بوشکان نیز برگزار می شود و پس از برگزاری مسابقات درون روستایی یا شهری، تیم قهرمان هر نقطه از بخش باید با تیم های قهرمان دیگر نقاط بخش بوشکان مقابله کند و سپس تیم قهرمان بخش نیز بعنوان نماینده در شهرستان مسابقه خواهد داد.

  رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان تاکید کرد: متقاضیان شرکت در این جام باید حداکثر تا تاریخ ۲۲ آذر نسبت به اعلام اسامی بازیکنان و پرداخت حق بیمه اقدام نمایند.

  لازم به ذکر است که در همین خصوص شهردار و رئیس شورای شهر بوشکان با نمایندگان ورزشی شهر جلسه ای را در محل دفتر شورا برگزار نمودند که در پایان تصمیماتی جهت هماهنگی بیشتر و برگزاری بهتر این مسابقات اتخاذ گردید.

  نظرات کاربران در "مسابقات فوتسال جام فجر امید در شهر بوشکان برگزار می شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان