امروز: پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 35836
     
 • تسهیل در تردد عابرین و زیباسازی منظر شهری؛

  اجرای عملیات پیاده روسازی در سطح معابر شهر بوشکان+تصاویر

  بوشکان نیوز: مسئول واحد فنی شهرداری بوشکان از آغاز عملیات اجرایی پیاده روسازی به عنوان بخشی از فعالیت های عمرانی در سطح معابر شهری بوشکان خبر داد.

  مصطفی گرامی مسئول واحد فنی شهرداری بوشکان در گفتگو با بوشکان نیوز اظهار داشت: عملیات موزائیک پیاده روی خیابان ها با متراژ کار ۸۰۰ متر و مدت پیمان ۲ ماه در حال انجام می باشد.

  وی درخصوص نحوه انتخاب پیاده روها نیز بیان کرد: به دلیل اجرای لوله کشی گاز توسط شرکت گاز، شهرداری معابری را برای اجرای موزائیک انتخاب نموده که هیچ گونه علمکی در آن معابر وجود ندارد تا انشاالله بعد از اجرای پروژه گاز رسانی نسبت به سامان دهی دیگر معابر نیز اقدام شود.

  مسئول واحد فنی شهرداری بوشکان هدف از اجرای این عملیات را  زیبا سازی پیاده روهای معابر سطح شهر و کمک به بهبود عبور ومرور شهری بیان کرد و گفت: بازسازی و ساخت پیاده رو از جمله فعالیتهای سالانه شهرداری محسوب می شود که به منظور تسهیل در تردد عابرین و زیباسازی منظر شهری انجام می شود.

  لازم به ذکر است که در حال حاضر عملیات موزائیک قسمتی از پیاده روی خیابان بها، خیابان استادیوم، خیابان امامزاده و رفیوژ بلوار امام حسین(ع) در دست اجرا می باشد تا علاوه بر زیبایی منظر شهری، وضعیت ایمنی در معابر افزایش یابد.

  نظرات کاربران در "اجرای عملیات پیاده روسازی در سطح معابر شهر بوشکان+تصاویر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان