امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 35897
     
 • بوشکان نیوز: جلسه ای با حضور شهردار بوشکان و رئیس شورای اسلامی و نمایندگان ورزش بانوان در محل دفتر شورای اسلامی شهر بوشکان برگزار شد.

  رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان هدف از برگزاری این جلسه را توجه ویژه به ارتقاء روحیه نشاط و شادابی با حفظ فرهنگ اسلامی در جهت گرم شدن بیش از پیش فضای خانواده ها و همچنین حمایت بیش از پیش شورای اسلامی شهر و شهرداری از ورزش بانوان اعلام نمود.

  حمید هاشم پور اظهار داشت: آرامش خانواده بر پایه آرامش بانوان است از این رو باید برای آنها شرایط مناسب ورزشی فراهم شود.

  وی درخصوص ایجاد امنیت برای بانوان ورزشکار نیز تأکید کرد: برای برقراری امنیت محوطه سالن ورزشی برای جلوگیری از مزاحمت و تردد مناسب بانوان، برنامه ریزی های لازم در نظر گرفته شده ولی در داخل سالن نیز نمایندگان ورزش بانوان موظف هستند درخصوص مسائل اخلاقی و امنیتی از جمله جلوگیری از ورود تلفن همراه، فیلمبرداری، عکسبرداری و … حساسیت نشان دهند و با توجیه کردن سایر بانوان نسبت به خودداری از انجام اینگونه اقدامات مبادرت بورزند.

  شهردار بوشکان نیز با اشاره به لزوم توجه بیشتر به ورزش بانوان بیان داشت: شهرداری بوشکان به منظور توسعه ورزش در بین شهروندان با فراهم کردن امکانات ورزشی از جمله سالن ورزشی و دو زمین چمن مصنوعی فوتسال، اقدامات موثر و مناسبی انجام داده و امید است که با استقبال بیشتر جوانان و بانوان امکانات ورزشی بیشتری نیز در اختیار آنان قرار گیرد.

  وی همچنین اظهار کرد: سالن ورزشی شهر بوشکان برای استفاده ورزشکاران و همشهریان ساخته شده و لازم است که ورزشکاران درخصوص رعایت نظافت و همچنین نگهداری مناسب از امکانات موجود کوشا باشند.

  در ادامه نیز نمایندگان ورزش بانوان درخصوص برخی مشکلات و سوء تفاهمات موجود صحبت کردند و با هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم این موضوعات نیز حل شده تلقی گردید.

  نظرات کاربران در "جلسه شهردار و رئیس شورای شهر با نمایندگان ورزش بانوان + عکس"
  1. ناشناس گفت:

   صد در صد دروغ میگید,,,,خانم سالن هم مث خونه خودشون تمیز نگه میدارن,,,آقایون تو.نظافت کردن مشکل دارن,,,,بعدش هم خانما بنز و لودر ک ندارن خاک بریزن اونجا حتما تو.کفش شما از تلمبه خاک اومده,,,,,

  2. ناشناس گفت:

   صد در صد دروغ میگین حتما کار خودتونه خانم ها سالن هم مث خونه خودشون تمیز نگه میدارن آقایون تو نظافت کردن مشکل دارن,,,,,

  3. بانو گفت:

   خانما تماشاچی ندارن که بخواد تخمه و تنقلات بخورن و بریزن لطفا حرف نابجا نزنین

   • نوید گفت:

    حتما ما داریم دروغ میگیم! وظیفه مسئول سالنه ک قبل و بعد هر سانس چک کنه سالن رو، بانوان هم ک رعایت نمیکنن

    • ناشناس گفت:

     صد در صد دروغ میگید,,,,,خانم ها سالن هم مثل خونه خودشون تمیز نگه میدارن,,,,آقایون تو نظافت کردن مشکل دارن,,,,,بعدش هم خانم ها بنز و لودر ک ندارن خاک بیارن بریزن,,,,حتما تو.کفش شما خاک تلمبه اوردین,,,خانما نظافت رعایت میکنن,,,,,

  4. ناشناس گفت:

   درخصوص اتهام اقایان به بانوان نسبت به نظافت سالن لازم به اقدام است یک نفر قبل وبعداز تحویل سالن به هرمربی وضعیت نظافت چک شود

  5. شهروند گفت:

   خدا شانس بده هر کی از راه میرسه میشه مسول ورزش بانوان

  6. نوید گفت:

   بانوان نظافت سالن رو رعایت نمیکنن، هر سانسی که خودم حضور داشتم تو سالن شاهد نخالجات میوه و پفک ، چیپس بودم، خواهشا در این موضوع تذکری داده شود، در ضمن کف پوش سالن هم گلی شده باعث سر خوردن بازیکنان میشه


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان