خبرگزاری فارس: صدور 680 هزار کارت شناسایی ملی در استان بوشهر

به گزارش «بوشکان نیوز» به نقل از فارس، کیومرث صالحی‌نیا شامگاه یکشنبه در آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم ثبت احوال جم اظهار داشت: خدمت در نظام جمهوری اسلامی در هر شرایطی اهمیت و ارزش دارد و باید تلاش خود را برای انجام وظایف به بهترین شکل به کار گیریم.

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر بیان داشت: در مشاغل اداری دائماً شاهد تغییر و تحول هستیم تا پویایی بهتری داشته باشیم و هر عزیزی در یک زمان مسئولیتی به وی واگذار و پس از انجام دوره خدمت این مسئولیت را به شخص دیگری تحویل می‌شود و این سیر تکاملی برای هر فردی در طول خدمتش اتفاق خواهد افتاد.

وی در ادامه با تشکر از صفائی در سمت رئیس ثبت احوال جم که مسائل اداره و مردم را با جدیت دنبال کرده است، خاطرنشان کرد: ماحصل این تلاش‌ها، تغییراتی است که در فضای اداره و نحوه خدمت‌رسانی به مردم مشاهده می‌شود که این نشان‌دهنده یک دوره مسئولیت موفق توسط ایشان است.

صالحی‌نیا ابراز داشت: امیدوارم این تغییر و تحول برای مردم عزیز شهرستان جم مایه خیر و برکت باشد و مردم جم خدمات لازم را در این مجموعه دریافت دارند.

وی یادآور شد: از تمام مردم انتظار داریم در ثبت وقایع حیاتی کمال همکاری را با مسئولان داشته باشند تا شاهد رشد و پیشرفت هر چه بیشتر استان باشیم.

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر از صدور ۶۸۰ هزار کارت شناسایی ملی در استان بوشهر خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از ۶۸۰ هزار و ۵۰۰ کارت شناسایی ملی در این استان صادر شده و ۸۷ درصد افراد واجد شرایط دارای این کارت هستند.

در این آیین با تقدیر از زحمات عبدالحمید صفایی(رئیس سابق ثبت احوال جم)، سعید میرزایی به عنوان رئیس اداره ثبت احوال شهرستان جم معرفی شد.