امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 35984
     
 • بوشکان نیوز: جلسه هم اندیشی و معرفی هیأت رئیسه  شورای اسلامی شهرستان بوشهر با عباس جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر در دفتر فرماندار برگزار گردید.

  به گزارش جنوب نیوز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان بوشهر، حسین رنجبریان رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر ضمن تقدیر وتشکر از تشکیل این جلسه ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان را به شرح زیر به فرماندار بوشهر معرفی نمود:

  ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان بوشهر

  حسین رنجبریان رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر و عضو شورای اسلامی شهر عالیشهر

  صادق صیمری نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر و عضو شورای اسلامی شهر چغادک

  اصغر گورکی منشی شورای اسلامی شهرستان بوشهر و عضو شورای اسلامی شهر بوشهر

  بهروز خواجه بهروز خواجه شورای اسلامی شهرستان بوشهر و عضو شورای اسلامی جزیره خارگ

  مهندس حسین رنجیریان به بیان برنامه های شورای شهرستان و اهمیت مسائل اجتماعی، فرهنگی و مشکلات حوزه شهرستان بوشهر پرداخت و گفت: شورای اسلامی شهرستان بوشهر در نظر دارد مسائل و مشکلات این شهرستان را رصد کرده و با الویت بندی و برنامه ریزی، موارد مورد نظر را به فرماندارو دستگاههای اجرایی شهرستان پیشنهاد دهد.

  ایشان یکی از برنامه های شورای شهرستان بوشهر را دیدار با شوراهای شهر و روستاهای شهرستان بیان کرد و افزود: شورای شهرستان بوشهر آمادگی هرگونه همکاری و مشاوره با این شوراها را دارد.

  ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان بوشهر

  رئیس شورای شهرستان بوشهر ضمن تقدیر از ساماندهی و هدایت مشکل فاضلاب سه راهی عالیشهر در خصوص سریز فاضلاب شهرک صنعتی ۲ بوشهر گفت: باید از هم اکنون نسبت به جلوگیری و مهار آن اقدام لازم صورت پذیرد.

  در ادامه دیگر اعضای شورای اسلامی شهرستان آقایان خواجه و گورکی نیز به بیان مواردی همچون استقرارنمایندگی آبفا در خارگ و همچنین تسهیل تردد مردم خارگ به بوشهر پرداختند.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان بوشهر، عباس جمشیدی ضمن تبریک انتخاب  ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان از پیشنهادات این شورا استقبال نمود و گفت: مشکل اصلی شهرستان درحوزه اشتغال می باشد هرچند اقداماتی در این خصوص صورت گرفته است اما باید از ظرفیت شوراها بویژه شورای شهرستان نیز درجهت اشتغال و همچنین جلب مشارکت مردمی برای ایجاد مشاغل خانگی  استفاده کرد

  وی در ادامه گفت: از هرنوع طرح پیشنهادی  شورای اسلامی شهرستان در حوزه اشتغال حمایت خواهد نمود.

  ایشان همچنین در خصوص استقرار نمایندگی آبفا و تسهیل تردد مردم جزیره خارگ گفت: این موضوعات را پی گیری خواهد نمود و درحال تلاش برای تسهیل تردد مردم خارگ است.

  ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان بوشهر

  نظرات کاربران در "ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان بوشهر +عکس"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان