امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 35995
     
 • بوشکان نیوز: مدیر آب و فاضلاب شهری گناوه گفت: نرخ آب در این شهرستان همچون دیگر شهرهای کشور، هیچ افزایشی درسال جاری نداشته است.

  به گزارش بوشکان نیوز؛ غلامرضا مختاری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: اگر شهروندان اعتراضی نسبت به قبض های صادر شده آب دارند، می توانند به امور مشترکان این مدیریت مراجعه تا نسبت به خواسته آنان رسیدگی شود.

  وی اظهارکرد: تاکنون صدور قبض های میلیاردی از سوی این شرکت که در محافل و فضاهای مجازی نشر یافته وجود نداشته و تنها یک قبض یک میلیارد ریالی در ماههای گذشته بدلیل اشکال فنی و سیستمی صادر که پس از مراجعه مشترک اصلاح شد.

  وی گفت: در قبض های آب صادره بندی با عنوان تبصره ۲ اعمال و درج شده که براساس مصوبه قانون مجلس شورای اسلامی به منظور توسعه طرح های فاضلاب و بازسازی شبکه های آب از مشترکان اخذ می شود.

  مختاری افزود: مبلغ اخذشده از بند تبصره ۳ در قبوض آب نیز براساس مصوبه شورای اسلامی شهر گناوه است که تنها برای توسعه و نوسازی شبکه فاضلاب خود شهر هزینه می شود.

  مدیر آب وفاضلاب شهری گناوه اظهارکرد: این شهر از محدود شهرهای استان بوشهر است که قطعی آب و سهمیه بندی ندارد و قطعی های چند روز اخیر بدلیل انجام عملیات اجرایی دستگاههای اجرایی بوده که در هنگام لوله گذاری به شبکه آب آسیب وارد کرده و نیاز به تعمیر داشته اند.

  وی، تعداد مشترکان آب را در این شهر نزدیک به ۲۸ هزار و فاضلاب حدود ۹ هزار مشترک اعلام کرد.

  نظرات کاربران در "اعتراض به گرانی قبوض آب در گناوه"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان