امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ | کد خبر : 36728
     
 • به گزارش بوشکان نیوز؛ سید اسماعیل موسوی در گفت‌‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه ستاد انتخابات در استان بوشهر تشکیل شده است اظهار داشت: تاکنون این ستاد برای برنامه‌ریزی برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۵ جلسه برگزار کرده است.

   

  وی با بیان اینکه در همه شهرستان‌های استان بوشهر ستاد انتخابات تشکیل شده است خاطرنشان کرد: ستادهای انتخابات در ۱۰ شهرستان استان بوشهر تشکیل شده و تمام دستگاه‌های مرتبط با امر برگزاری انتخابات در استان بوشهر آمادگی لازم برای انجام وظایف خود را اعلام کرده‌اند.

   

  مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر از آغاز ثبت نام کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و  روستا از ۳۰ اسفند خبرداد و تصریح کرد: زمان‌بندی ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به مدت هفت روز از ۳۰ اسفند ماه ۹۵ تا ۶ فروردین ماه ۹۶ انجام می‌گیرد.

   

  وی با تاکید براین نکته که داشتن کارت ملی برای افرادی که قصد کاندیداتوری در شورا دارند الزامی است افزود: افرادی که می‌خواهند در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نامزد شوند هنگام ثبت نام باید کارت ملی به همراه داشته باشند و درصورت نداشتن این کارت برای اخذ آن اقدام کنند.

   

  موسوی با بیان اینکه داوطلبان ثبت نام شوراها باید گواهی عدم سوء پیشینه همراه داشته باشند افزود: با توجه به اینکه همه کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید عدم سوء پیشینه داشته باشند، برای تسهیل در صدور این گواهی هماهنگی لازم با دادگستری و نیروی انتظامی استان بوشهر شده است.

   

  وی تاکید کرد: همه افرادی که قصد کاندیداتوری شوراهای شهر و روستا دارند باید از هم‌اکنون برای اخذ برگه عدم سوء پیشینه اقدام کنند.

   

  دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه بخشی از انتخابات در استان بوشهر به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود گفت:  بخشی ازانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت الکترونیکی برگزار شود که برای تحقق این مهم تمهیدات لازم در دست اجرا است.

  نظرات کاربران در "۳۰ اسفند؛ ثبت‌نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا"
  1. پدیده گفت:

   آشنا بودن به حق وحقوق هنگام رای گیری مشخص میشه شما هم اگر آدم فهمیده ای هستی موقع رای گیری به کاندیدای غیر از معلم وکارمند رای بده

  2. ناشناس گفت:

   سلام خوب بگو به کارمندومعلم رای ندیم به کی رآی بدیم مادیگه آدم باسواد نداریم تو که باسواد ی مردباش بییا میدان تا بهت رآی بدیم تو کارکن

  3. پدیده گفت:

   با سلام خدمت همه همشهریان عزیز خاستم بگم اگه میخین شهر پیشرفت کنه به معلم وکارمند رای ندین اجازه پیگیری جدی وانتقاد از مسولین ندارن .

  4. شورا گفت:

   با سلام خدمت همه همشهریان عزیز خاستم از آقای نوروزی خداکرم براتون بگم یک نکته کوچک کاغذهای آ رم داری که برای شورا درست کرده هنوز کسی نتوانسته مثلش درست کنه واقعا که مدیر بزرگی هست این چند دوره برای بوشکان خیلی زحمت کشیده خداوند نگهدارش باشه


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان