امروز: پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | کد خبر : 36750
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: این ایام بهترین فرصت برای تبیین سبک زندگی اسلامی و تشریح ابعاد مختلف شخصیت عبادی و سیاسی و اجتماعی آن حضرت است.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر حضرت فاطمه زهرا (س) را الگویی مناسب برای دستیابی به سعادت ذکر کرد و افزود: بر همه دلسوزان و اقشار مختلف و دستگاه های فرهنگی لازم است با استفاده از این فرصت و با بسترسازی های لازم این شخصیت بزرگوار را بیش از پیش در سطح جامعه معرفی کنند.

  وی افزود: بیش از ۵۰۹ مبلّغ در سراسر استان در ایام فاطمیه به امر تبلیغ معارف فاطمی و عزاداری شهادت آن حضرت (س) می پردازند که ۴۸۰ نفر مبلغین و مبلغات بومی و ۲۹ نفر اعزامی از خارج استان هستند که از طرف این اداره کل به مناطق مختلف استان اعزام خواهند شد.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: جذب نوجوانان و جوانان و تعامل به زبان امروزی در راستای تبیین معارف اسلامی و فاطمی از اولویت های تبلیغ مؤثر است.

  حجت‌الاسلام سروستانی تصریح کرد: ۳۶۵ نفر مبلغ و تعداد ۱۴۴ نفر مبلغه در سطح استان بوشهر در زمینه تحقق این مهم فعالیت دارند.

  نظرات کاربران در "اعزام ۵۰۰ مبلغ و مبلغه استان در ایام فاطمیه"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان