امروز: پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | کد خبر : 36754
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از ایرنا؛ فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در این آیین گفت: انقلاب اسلامی به برکت رشادت های شهدا بویژه شهدای نبرد مستقیم با آمریکای جهانخوار در خلیج فارس در اوج قدرت و بالندگی و پیشرفت های مختلف در مقیاس جهانی است.

  http://img8.irna.ir/1395/13951210/82447676/82447676-71448796.jpg

  سردار علی رزمجو افزود: شهدای خلیج فارس درس مهم و پیام محکمی به آمریکا دادند که اگر بخواهند کوچکترین حرکتی بر علیه ایران داشته باشند پاسخ دندان شکنی دریافت خواهند کرد.

  وی با بیان اینکه روحیه استکبارستیزی نسل به نسل در حال انتقال است یادآورشد: امروز نسل سوم نیز آمادگی لازم را در دفاع از دستاوردهای جمهوری اسلامی دارد.

  رزمجو تصریح کرد: در منطقه استراتژیک خلیج فارس توان بازدارندگی انقلاب اسلامی با داشتن نیروی انسانی نشات گرفته از امداد لایزال الهی ،ایمان و تقوا ،تجهیزات مدرن و پیچیده و سازمان دهی شده بی نظیر است و دارای قابلیت ها و ظرفیت های بالایی در این منطقه از جهان اسلام است.

  فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: با گذشت بیش از سه دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همچنان ملت در دفاع از نظام هوشیار ،بیدار و جانانه ایستاده اند.

  فرمانده سپاه دشتستان نیز گفت: شهدای خلیج فارس نماد مقابله مردم استان بوشهر در مبارزه با استکبار و نبرد مستقیم با آمریکا هستند.

  سرهنگ نعمت اله غلامپور افزود: هدف از نصب تندیس شهدای خلیج فارس گرامیداشت و تجلیل از مقام شامخ این شهدا و یادآوری شکست ابهت کاذب آمریکاست.

  شهدای خلیج فارس شامل سرداران شهید نادر مهدوی، بیژن گرد، توسلی، مبارکی، شفیعی در سال ۶۶ در نبردی مستقیم و نابرابر با بالگردهای آمریکایی در نزدیکی جزیره فارسی به شهادت رسیدند.

  نظرات کاربران در "رونمایی از تندیس شهدای خلیج فارس در برازجان"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان