امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | کد خبر : 36770
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر؛ مصطفی سالاری پیش از ظهر شنبه در گردهمایی مشترک شهرداران استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور توسعه زیرساخت‌های شهری در استان بوشهر صورت گرفته است و سال آینده نیز توجه خاصی به توسعه شهرها خواهیم داشت.

  وی با اشاره به قرار گرفتن در روزهای پایانی سال، بیان کرد: هر ساله شاهد حضور گسترده مسافران نوروزی در شهرهای استان هستیم و شهرداری‌ها باید تلاش ویژه‌ای برای آماده‌سازی شهرها داشته باشند.

  استاندار بوشهر خواستار توجه شهرداری‌ها به فرصت‌های درآمدزایی در حوزه گردشگری شد و ادامه داد: استان بوشهر ظرفیت خوبی در حوزه گردشگری دارد و شهرداری‌ها باید با نگاه ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای توسعه گردشگری تلاش کنند.

  وی از ایجاد اشتغال ۵۱۵ نفر در دهکده گردشگری بوشهر تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: سال آینده ۱۰۰ میلیارد تومان برای بخش گردشگری با هدف ایجاد درآمد اختصاص می‌دهیم.

  سالاری در بخش دیگری از صحبت‌های خود به انتخابات سال آینده اشاره کرد و گفت: شهرداری‌ها حتی به صورت غیر مستقیم هم در انتخابات دخالت نکنند و حق حمایت و یا فعالیت علیه هیچ کسی را ندارند.

  وی از استمرار برگزاری نشست‌های هم اندیشی شهرهای استان بوشهر تا پایان سال جاری خبر داد و تصریح کرد: شهرداری‌ها و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی باید در راستای اجرای مصوبات این نشست‌ها تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

  استاندار بوشهر ادامه داد: برخورد قاطعی با تخلفات در شهرداری‌ها خواهیم داشت و از حق مردم کوتاه نمی‌آییم و در این راه مسامحه نخواهیم کرد و از حق مردم نمی‌گذریم.

  نظرات کاربران در "سالاری: شهرداری‌های استان به سمت توسعه گردشگری حرکت کنند"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان