امروز: دوشنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | کد خبر : 36772
     
 • رئیس اتحادیه خراز و پوشاک شهرستان بوشهر گفت: کیفیت بالا و مناسب پوشاک ایرانی این محصول را در بازار این بندر بدون رقیب کرده است.

  به گزارش بوشکان نیوز عبدالمجید رجبی روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود:عرضه با کیفیت همراه با قیمت مناسب منجر شده تا در حوزه خراز و پوشاک اقبال مصرف کنندگان بوشهری به کالای ایرانی بیشتر شود.
  وی بیان کرد: هم اکنون بخش کمی از پوشاک موجود در بازار بوشهر خارجی است.

  رجبی گفت: افزایش کیفیت پوشاک ایرانی در چند سال گذشته رویکردی در راستای اجرا شدن اقتصاد مقاومتی است که می تواند به وضعیت اشتغال نیز کمک شایانی داشته باشد.

  وی یادآور شد: برخی رقبای پوشاک ایرانی پوشاک های چینی هستند که در برابر کالای ایرانی بدلیل کیفیت پایین رقابت پذیری بالایی ندارند.

  رجبی افزود: با افزایش حمایت دولتی و تلاش رسانه ای برای معرفی تولیدات داخلی ، پوشاک ایرانی می تواند به وضعیت ایده آل نیز برسد که در این وضعیت دیگر کالای وارداتی در حوزه خزار و پوشاک نخواهیم داشت.

  وی افزود: در استان بوشهر نیز داوطلبانی برای سرمایه گذاری در حوزه تولید پوشاک هستند که با واگذاری زمین و تسهیلات مناسب می تواند به رونق بازار تولید پوشاک کمک کرد.

  رجبی اظهار داشت: تامین پارچه ارزان قیمت از دیگر کمک هایی است که دولت می تواند به تولید کنندگان پوشاک داشته باشد.

  وی اضافه کرد: هم اکنون کت و شلوار ها و لباس های مدرسه بسیار با کیفیتی در بوشهر تولید و به مصرف می رسد که این کالا درسایر اقلام نیز قابل تعمیم است.

  نظرات کاربران در "کیفیت پوشاک ایرانی در بازار بوشهر بدون رقیب است"
  پربازدیدترین اخبار

  Sorry. No data so far.

  آخرین اخبار