امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | کد خبر : 36936
     
 • بوشکان نیوز: اولین جلسه شورای اسلامی شهر بوشکان در سال ۹۶ با حضور اکثریت اعضای شورا و شهردار بوشکان در محل دفتر شورا تشکیل گردید.

  در این جلسه ابتدا آیاتی از کلام الله مجید تلاوت گردید و سپس آقای حمیدهاشم پور رئیس شورا ضمن خوش آمدگویی به آقای نوروز نوروزی بعنوان شهردار بوشکان و آقایان خداکرم نوروزی و کرامت الله بهادری و صفدر بازدار بعنوان اعضای شورا، نسبت به بیان امور جاری شورا پرداختند.

  پس از بحث و تبادل نظر بین اعضای شورا، در پایان این جلسه تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

  با توجه به لزوم برگزاری هر چه بیشتر و اجرای هر چه بهتر مراسمات فرهنگی، مقرر شد پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود. شورای اسلامی شهر بوشکان در ادامه مصوب کرد شهرداری نسبت به خرید خودروی حمل متوفی (آمبولانس) اقدام نماید.

  همچنین شورای اسلامی شهر بوشکان با توجه به درخواست اهالی خیابان زیتون مبنی بر زیرسازی و آسفالت، شهرداری را موظف نمود که در اسرع وقت نسبت به رفع موانع و معارض اقدام و نتیجه را به این شورای اسلامی اعلام نماید.

  نظرات کاربران در "اولین جلسه شورای اسلامی شهر بوشکان در سال ۹۶"
  1. ناشناس گفت:

   مردم باید به کسانی رای دهند که تفکر پیشرفت شهر را داشته باشته نه هدفش شخصی باشه.ضمن اینکه طایفه گرایی را باید کنار گذاشت وبه فکر شهر باشیم.

  2. k.d گفت:

   سلام و آفرین بر ناشناس و همشهری بنده کاری ندارم ولی از قدیم گفته اند سلاح کار خوش خوسروان داند و لی از بین این اعضای محترم خداکرم نوروزی مدیر بود و مدبر و اهل تفکر بود و کارش را در شهرستا و بخش و استان ـدیید می کردند اعضا از این عضو خود استفاده نکردند و ایشان نیز در انتخابات حضور پیدا نکردند.

  3. ناشناس گفت:

   این شورا هم دیگه توی رفتنشه فقط امیدوارم وقتی از شورا رفتن عذاب وجدان نداشته باشن که کاش فلان کار می کردیم

  4. همشهری گفت:

   شورای جدید بدتر از این شورا نشه صلوات


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان