امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ | کد خبر : 37102
     
 • بوشکان نیوز: مراسم اختتامیه اولین مسابقات جام رمضان فوتسال بانوان شهر بوشکان با حضور مسئولین بخش و شهر بوشکان و همچنین بانوان ورزشکار و ورزش دوست در محل سالن ورزشی انقلاب شهر بوشکان برگزار شد.

  در این مراسم که عصر روز شنبه سوم تیرماه برگزار شد آقایان تنگستانی بخشدار بوشکان، صیادی نماینده اداره آموزش و پرورش بخش، نوروزی شهردار بوشکان، بازدار عضو شورای شهر بوشکان، حاج آقا برزگر روحانی مستقر در شهر بوشکان و مسئولین ورزشی آقای خرم نماینده اداره ورزش و جوانان بخش، خانم فخری مسئول ورزش بانوان بخش حضور داشتند و درپایان این مراسم با اهداء لوح سپاس و تشویق پرشور بانوان حاضر در سالن از تیم های شرکت کننده و همچنین از خانم دائمی فرد بعنوان مربی و برپا کننده این مسابقات، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

  لازم به ذکر است که این مسابقات برای اولین بار در بخش بوشکان برگزار گردید و طی مدت دو شب و بین سه تیم انجام شد که به ترتیب تیم های پیروزی بوشکان، صبای بوشکان و نگین سرخ بوشکان مقام اول تا سوم را از آن خود کردند. این مسابقات را خانم دائمی فرد بعنوان مربی فوتسال و مسئول ورزش بانوان شهر بوشکان در کنار حضور خانم فخری مسئول ورزش بانوان بخش بوشکان قضاوت و داوری کردند.

  نظرات کاربران در "مراسم اختتامیه اولین مسابقات جام رمضان فوتسال بانوان شهر بوشکان +تصاویر"
  1. همشهری گفت:

   فقط اینو میدونم که رشته آبخیز داری ربطی و تربیت بدنی نداره

  2. همشهری گفت:

   مدرک گرفتن خیلی راحت هستش این روزا اما کدومشون از دانشگاه معتبر مدرک گرفتن

  3. من یک بوشکانی ام گفت:

   ماشالله..ماشالله..

  4. ورزشکار گفت:

   سلام علیکم خوشحالم که سه جوان خوشفکر خانم مهندس دائمی فرد-اقای مهندس مهران فولادی واقای مهندس بهمن رضایی منتخب مردم شهر دراین مراسم حضورداشتند افرین که هنوز کار بطور رسمی شروع نشده با این احساس مسولیت وجهت دلگرمی به ما ورزشکاران شرکت کردید
   هزارافرین وممنون از شما منتخب مردم


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان