امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر : 37365
     
 • بوشکان نیوز: یک دوره مسابقات دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش روز یکشنبه ۳۰ مهرماه برای با حضور دهها شرکت کننده و تماشاگر در رقابتی تنگاتنگ برگزار گردید.

  در پایان این مسابقات طی مراسمی با حضور سرپرست بخشداری بوشکان، مسئول نمایندگی آموزش و پرورش بخش، معاون سیاسی بخشداری، مسئول تربیت بدنی بخش، نماینده ورزش بانوان در بخش، رئیس شورای شهر بوشکان، نایب رئیس شورای شهر، سخنگوی شورای شهر و مسئول اورژانس بوشکان و جمعی از ورزش دوستان و معلمان و کارمندان شهرداری در محل دفتر شورای اسلامی شهر بوشکان از نفرات اول تا پنجم تقدیر بعمل آمد.

  خانم زهره دائمی فرد بعنوان مسئول ورزش بانوان شهر و سخنگوی شورای شهر بوشکان در این خصوص اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت روز ورزش و هفته تربیت بدنی و با هدف اشاعه و توسعه امر ورزش به خصوص ورزش همگانی، تشویق و ترغیب جوانان و نوجوانان، ایجاد شور و نشاط و ترویج فرهنگ ورزش و سلامتی یک دوره مسابقه دوچرخه سواری در شهر بوشکان برگزار شد.

  وی افزود: در این مسابقه شرکت کنندگان مسافت ۵ کیلومتر از جنب انبار واقع در سه راهی دهرود ــ بوشکان تا ابتدای ورودی شهر بوشکان را با شور و نشاط خاصی و در یک فضای کاملاً صمیمی رکاب زدند.

  دائمی فرد ادامه داد: در پایان این مسابقه، حسین کیانی (مقام اول)، ستار حاتمی (مقام دوم)، ابوذر فولادی (مقام سوم)، مهدی بهادری (نفر چهارم) و ابوالفضل رضایی (نفر پنجم) را از آن خود کردند و زودتر از سایر دوچرخه سواران به خط پایان رسیدند.

  عکس و گزارش از ایوب نیکنام

  نظرات کاربران در "برگزاری مسابقات دوچرخه سورای در شهر بوشکان +تصاویر"
  1. عباس گفت:

   سلام وخسته نباشید
   شورای یعنی دربین مردم بودن واین شورای جوان مصداق یک شوزای واقعیست پا بپای مسولین تلاش میکنند ونیاز است که مردم بیشتر حمایت کنند واین همه بی تفاوت نباشند . شهر را از حالت روستا بودن خاج کنید

  2. ورزشکار گفت:

   درودبر شورای جوان وپرانرژی بوشکان

  3. محمد گفت:

   چ جمعیتی هم ریخته خانم دائمی فرد

  4. ورزشکار گفت:

   درود و خسته نباشید خدمت خانم دائمی فرد و همه مسئولین که در این برگزاری حضور داشتند


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان