امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر : 37387
     
 • بوشکان نیوز: مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان در بخش بوشکان برگزار شد.

  همزمان با دیگر نقاط کشور ساعت ۹ صبح در شهر کلمه مرکز بخش بوشکان از درب مدرسه پسرانه وحدت با حضور بخشدار، مسئولین بخش، مدیران و معلمان مدارس و همچنین دانش آموزان شروع و یکصدا شعارهای روز یوم الله ۱۳ آبان ماه علیه توطئه گران و دشمنان ایران سر داده شد. سپس پایان مراسم راهپیمایی در حسینیه علی اکبر(ع) شهر کلمه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید با سخنرانی جناب آقایان مهندس تنگستانی سرپرست محترم بخشداری، کهزادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج هجرت فاریاب و آقای صیادی مسئول نمایندگی آموزش و پرورش بخش ادامه یافت که گزیده ای از سخنان ایشان در ذیل جهت استحضار ارائه می گردد.

  آقای تنگستانی سرپرست محترم بخشداری: ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی خدمت حاضرین و تسلیت به مناسبت اربعین حسینی به بیان مطالبی در رابطه با ۱۳ آبان اشاره نمودن از جمله تبعید امام خمینی به ترکیه در سال ۱۳۴۳ ه.ش شهادت جمعی از دانش آموزان و دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز، ایشان اظهار داشتند بسیج دانش آموزی یادآور دلاور مردیهای۳۶۰۰۰ دانش آموز با سنی کم ولی قلبی بزرگ عزمی راسخ که حماسه عظیم ۸سال دفاع مقدس آفریدند که نقطه عطف آن سالروز شهادت داش آموز شهید محمد حسین فهمیده است که فقط ۱۳ سال سن داشت و همچنین تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ و بیرون راندن امریکا زورگو که امام راحل از آن با نام انقلاب دوم یاد می کردند. نقطه برجسته این مناسبت حضور دانش آموزان با بصیر و انقلاب در دانشگاه تهران روز ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تظاهرات علیه رژیم طاغوت و به خاک و خون کشیدن عده زیادی از آنان توسط ایادی رژیم پهلوی است. همچنین همچنین بیان نمودند با توجه به این که امریکا با تمام تهدید ها و تحریم ها تا به امروز به مقصود خود نرسیده و نخواهد رسید و چرخ توسعه علم، دانش و پیشرفت کشور از حرکت نایستاده است از تمام دانش آموزان امروز، آینده سازان وطن که چشم فردای ایران به شماست این امید می رود که در پیشبرد اهداف الهی نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننمایید و برای کسب علم و دانش اهتمام ویژه ورزید.
  کهزادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج هجرت فاریاب: تسلیت به مناسبت ایام اله عزاداری اربعین حسینی بیان نمودند روز ۱۳ آبان یادآور رشادت ها و ایستادگی های دانش آموزان و دانشجویان در مقابل استکبار نظام سلطه امریکا است.
  آقای صیادی مسئول نمایندگی آموزش و پرورش بخش: تسخیر لانه جاسوسی امریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام نقطه عطفی در انقلاب میهن عزیزمان ایران است در مقابل زورگویان وجنایتکاران و همچنین از دانش آموزان به عنوان آینده سازان آینده ایران اسلامی یاد کرد و خواستار شرکت و حضور پرنگ در عرصه فعالیت های اجتماعی جامعه یاد کرد در پایان جوایزی به رسم یاد بود به تعدادی از دانش آموزان تقدیم گردید.

  نظرات کاربران در "راهپیمایی ۱۳ آبان در بخش بوشکان +تصاویر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان