بـوشــکان نیـوز
تیتر اول
جسد بی‌جان کوهنورد مفقود شده اهرمی در کوه‌های بیرمی پیدا شد

جسد بی‌جان کوهنورد مفقود شده اهرمی در کوه‌های بیرمی پیدا شد

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حسین درویشی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جسد بی جان کوهنورد مفقود ...

ادامه مطلب...
 • کد خبر : 37399
 • تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
 • ۱۸ نظر چاپ
 • شهرداری بوشکان بدون شهردار و سرپرست!

  بوشکان نیوز: شهرداری بوشکان هم اکنون به دلیل نبود شهردار و سرپرست شهرداری در بلاتکلیفی مطلق به سر می برد و هیچ کس پاسخگوی مردم نیست.

  بیش از دو ماه نیم از زمان روی کار آمدن شورای اسلامی جدید شهر بوشکان می گذرد اما به دلیل عدم تفاهم و اجماع نظر اعضای شورا، هنوز شهردار انتخاب نشده است. با توجه به الزام قانونی برای رسمی بودن سرپرست شهرداری ها و با توجه به نبود هیچ کارمند رسمی در شهرداری بوشکان، این شهرداری در حال حاضر فاقد سرپرست می باشد.

  هم اکنون هیچ تصمیمی در شهرداری گرفته نمی شود و کارکنان شهرداری تنها سرکار می روند و کارهای روزمره را انجام می دهند. کارکنان شهرداری حقوقی دریافت نمی کنند و درخصوص نحوه مرخصی ها و مأموریت های شهرداری و انجام برخی از مسئولیت ها دچار سردرگمی شده اند.

  مطمئنا هیچ کس زیر بار مسئولیت انجام کارهایی که فقط شهردار و سرپرست شهرداری اختیار انجام آن را دارند، نمی‌رود و در واقع شهرداری از انجام بسیاری از وظایف خود باز مانده است.

  بسیاری از مردم پس از مراجعه به شهرداری بوشکان متوجه می شوند که این شهرداری بعلت نداشتن شهردار و سرپرست حتی از پاسخ به نامه های ساده ای که نیاز به مهر و امضای شهرداری دارد ناتوان است و این باعث نارضایی شدید مردم این شهر گردیده است.

  حال که اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان درخصوص انتخاب شهردار به نتیجه نمی رسند و شهرداری نیز فاقد سرپرست می باشد، کارکنان شهرداری و اهالی مردم شهر بوشکان از استاندار بوشهر و فرماندار دشتستان و سایر مسئولین ذیربط انتظار دارند که با ورود به این موضوع، درخصوص رفع مشکل شهرداری بوشکان اقدام عاجل نمایند.

  شهر بوشکان واقع در شهرستان دشتستان استان بوشهر در فاصله ۱۰۵ کیلومتری از برازجان قرار دارد.

  دیدگاه کاربران
  • بسیار زیبا فرمودید جناب (حسین)👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  • سلام
   اهالی محترم شهر بوشکان
   تا کی میخواهید اینقدر بی تفاوت باشید نسبت به شهرتون بوشکان؟چرا هم صدا نمیشوید و نزارید عده ای سودجو اینچنین با شهرمون بوشکان بازی نکنن.
   شورای جوان ما با نیت کار خالصانه پا در عرصه شورا گذاشتن باید حمایت کنیم.شهر بوشکانی زمانی زبانزد عام بود در استان ولی اینروزا به نیکی از ان یاد نمیکنند چون کسانی نمیزارن این شورا شکل و رنگی بگیرند و سعی در انحلال شورا دارند.یه کم به خودتون بیاید

  • بنده در ابتدا برا خودم متاسفم که به چهار نفر از اعضای منتخب رای دادم، ثانیا شما اعضای شمارا نه تنها با این عملکرد خود ابروی شهر رو بردید بلکه بذر نفاق و دورویی و دشمنی رو در شهر گستراندید، ولی امیدوار درس عبرتی باشد برا دوره های بعد

  • جوانان مواظب باشید که پله نشوید برای ترقی دیگران ،مواظب باشید که از شما سوء استفاده نشود، حالا شما انتخاب شده اید چرا خوتان قادر نیستید تصمیم بگیرید شما که در بنرهایتان اینقدر تبلیغ از مدارک خود می کردید حالا چرا هیچ چیز معلوم نیست ؟مگه شما تحصیلات عالی ندارید کسی که دارای تحصیلات عالی باشد خود بهترین را می اندیشد بهترین راه همراه با کرامت و بزرگواری و شجاعت می پسندد . حالا ما مردم موندیم در شما و آن چند نفر راهنما

   • اختلاف نظر در شورا یک امر طبیعی است اصلا اگر اختلاف نظر نباشد شورا نیست پس در انتخاب و مصوبات باید یک سری اختلاف نظرها بین اعضای محترم شورا وجود داشته باشد. این اختلاف نظرها نشانگر آگاهی و سطح هوشیاری و پویایی اعضا رو نشون میده نه اینکه خدایی نکرده تجربه کم یا مباحث دیگری که دوستان اشاره میکنند.
    اگر دقت کرده باشین امسال در همه شهرها و روستاها از نسل جوان حمایت بسیار زیادی شده که دید باز و بروز بودن و انگیزه های که در این جوانان دیده می شود همین امر باعث گردیده تا خیلی از کسانی که با دید بسته به این قضیه نگاه میکنن را معترض کنه
    کلیه همشهریان باید به تمامی اعضای شورا اعتماد کرده و باید شاهد کارهای که در آینده این شورا انجام می دهد نظاره گر باشیم و بهترین توصیف از این شورا با عملکرد آنها ثابت می شود.
    شما در سایت ها نگاه بکنید همه شوراها با انتخاب شهردار به مشکل برخوردن پس این یک چیز پیش پا افتاده است
    در اخر قابل ذکر است که بهترین دوره شورا در این دوره می باشد و انشالله با اعتماد به آنها و عملکرد خوبی که از خودشون نشون بهترین شعار و تبلیغ برای خودشون میکنند.

  • رفتار افراد نشان شخصیت آنها است من نوعی فریب جوانی خوردم و رأی دادم فریب فلانی که دوست فلانی بود را خوردم حالا پشیمان از کردار خود هستم و از برخی اعضای شورا پوزش می طلبم که یادم رفت خوبی شما را و وحدتی که داشتید برای حفظ آبروی خودتان و دیارتان

  • برخی می گفتند ما می خواهیم بیایم و جلوی ریخته پاش را بگیریم جلو فلان کار را بگیریم حالا چه شده دست در دست افرادی این چنینی گذاشته اید ؟چه شده شما / خودتان را خوب نشان دادید برای این مردم همیشه در صحنه شما برای همیشه کنار خواهید رفت

  • شورای شما فرزندان این خاک هستید وطن شما بوشکان است نگذارید برخی از خارج شهر برای شما تصمیم بگیرند ؟نگذارید وحدت شما از بین رود؟ نگذارید مردم از شما ناامید بشوند؟دیر نشده به خودتان بیاید و گوش به حرف بزرگان خود بگیرید !طری رفتار کنید که نگویند دیگر مردم دیار ها :چه می گذرد در بوشکان !بوشکان سرآمد بود حالا بد جوری عقب رفته!و غیره یادتان بیادی مردمی که به شما رآی داده اند و انتظار دارند هر رآی آنها در آخرت بادی جواب داده شود به این موضوع نیز توجّه کنید. قیامت نزدیک است یعنی اینکه هر کسی خودش برای خودش قیامت را می سازد ،پس خوب بسازید

  • خوب مشکلات را دیدید ؟تازگی و کم تجربگی را دیدید ؟جواب اعتماد را دیدید؟ریش سفیدی را دیدید؟غیرت را دیدید؟ تعصب را دیدید؟ملت شما چرا…

  • اعضای شورا لطفا دیگه بسه شهرمان را زیر سوال بردین آبروی مردم ما را بازیچه قرار دادیدخیانت نکنید خدمت را گذشتیم

  • متاسفیم برای برخی از اعضای شورا با این همه بی لیاقتی شان که آبروی کل شوراهای چندین دوره بوشکان بردند

  • دراکثر شهرهای کوچک و تازه تاسیس شده به دلیل وجود وحدت بین مردم و روحیه مشارکت وتعاون از دیرباز انتظار می رود که شوراهای اسلامی شهرهای کوچک اتحاد بیشتری با یکدیگر داشته باشند ولی به دلایلی این امر امرزوه در بسیاری از شهرهای تازه تاسیس کوچک محقق نشده بلکه عکس آن نیز اتفاق افتاده است.
   مهمترین مشکلی که امروزه در ارتباط با شوراها دراکثر شهرهای کوچک مطرح است، “عدم وحدت و کار گروهی در بین اعضای شورای شهر” می باشد. تجربه نشان داده است که وجود اختلافات داخلی و نبودن وحدت در شوراها بیشترین صدمه را به شوراها ودر نهایت به شهر وارد ساخته است.
   وجود اختلافات داخلی بین شوراها و عدم وحدت کار گروهی موجب ناکارآمدی سیستم مدیریت شهری شده ، وبه دنبال این در تشکیل جلسات شورا، شوراها به موضوعات حاشیه ای پرداخته واز اهداف و رسالت خود باز مانده اند.
   مقصر اصلی بوجود آمدن چنین وضعیتی در شهرها مردم هستند با این وضعیت مردم باید نوع نگرششان را در انتخاب اعضای شورای شهر تغییر دهند و افرادی را انتخاب کنند که افق دید کلانی داشته باشند.
   وقتی سه نفر آدم به روز در شورا باشد روی دیگر اعضاء نیز تأثیر می گذارند. شورای شهرهای کوچک فقط در انتخاب شهردار خلاصه شده است. همین باعث شده شهردار در چارچوب افکار شورا کار کند. مردم باید مطالبه گر باشند و مطالباتشان در حد نظافت جداول و جمع آوری زباله ها نباشد.
   شورا به عنوان نماد مشارکت مردمی در ایران معنا بخشیدن به این اعتبار است که “همه چیز را فراموش کنید، جز منافع مردم را

  • در تصویر بالا چقدر صندوق انتقادات و پیشنهادات زیباست.حیف که انتقاد و پیشنهاد رو کسی نمیبینه و نمیشنوه

  • از شورای شهر بواسطه تدبیرهای عالیشان که تمام مشکلات را یکی پس از دیگری حل مینمایند کمال تشکر و قدردانی به عمل می آوریم.

  • تبریک به شورای شهر.میخوام بدونم وظیفه شورا بجز انتخاب شهردار دیگه چیه اینم نمیتونم و آخرش باید از طریق فرمانداری گزینه براشون انتخاب کنند.

  • سلام هرکسی تو جلسه حاضر نشه به شهرخیانت میکنه

  • باسلام واحترام
   ضمن تشکر ازسایت بخاطر اطلاع رسانی.
   البته دیر اطلاع رسانی کردی ولی بازم خوب است
   علت ذکر نکردی

  *

  ایمیل شما برای همه نمایش داده نخواهد شد.

  *

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

  *

  از ارسال نظرات غیر مرتبط با متن خبر , تکرار نظرات دیگران , توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمائید.

  *

  نظراتی که حاوی تهمت و بی احترامی به مقدسات مذهبی , ادیان الهی , مسئولان کشوری , اقلیت های قومی و مذهبی و مغایر با عرف و قوانین جاری کشوری باشد منتشر نخواهد شد.


  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  به روایت تصویر
  جدیدترین اخبار ایران و جهان

  زولا، کمک مائوریسیو ساری در چلسی

  ترامپ پشیمان شد: پوتین، مسئول دخالت در انتخابات آمریکاست

  واکنش فتحی به سرپرستی باشگاه استقلال

  بغض و گریه افتخاری به علت ناراحتی از هواداران

  صالحی: ۲ نیروگاه هسته‌ای در حال ساخت داریم

  وریا غفوری به تهران بازگشت

  مادر علی انصاریان: دوست داشتم پسرم روحانی شود!

  مقایسه کی‌روش و دالیچ از اساس اشتباه است

  توصیه مورینیو به پوگبا: بفهم چرا خوب بودی!

  ۱۷۰ فیلمی که از دیده شدن در ایران محروم شدند!

  کهکشانی این فصل رئال از بایرن می‌آید!

  وضعیت ترافیک شهر گناوه بهبود می یابد/ افتتاح خیابان حرم به حرم

  قدوس جانشین ستاره برزیلی می‌شود

  فال روزانه ۲۸/ ۰۴/ ۱۳۹۷

  نیمار تشویقم کرد تا به بارسلونا بیایم

  حمایت کاپیتان استقلال از روزبه چشمی

  سومین بُرد پیاپی والیبال نشسته ایران

  گل‌محمدی با جوان‌هایش پُز داد!

  مدیران دشتی خدمات نظام و دولت را به اطلاع مردم برسانند

  تأثیر سابقه تحصیلی در کنکور ۹۸

  مذاکره با چشمی، اولین اقدام سرپرستِ جدید

  ساری: امیدوارم هازارد چلسی را ترک نکند

  بغض افتخاری ترکید!

  ماهینی تا ۱۴۰۰ در پرسپولیس ماندنی شد

  ناکامی آرژانتین در جام جهانی قابل حدس بود

  ۶۰ ثانیه با خبر؛ از ادعای تبادل نفت برابر غذا تا اعدام بابک زنجانی

  سفر تبلیغاتی کریستیانو رونالدو به چین

  برتری پرسپولیس مقابل استقلال در دربی نوجوانان

  پیروزی استقلال مقابل بورسا اسپور در نیمه اول

  پرز: بازیکنان فوق‌العاده‌ای در راه رئال هستند

  ستاره جوان فرانسوی در آستانه انتقال به بارسا

  در اینستای ستاره‌های خارجی؛ از سوارکاری کیانو ریوز تا بک استریت بویز

  ترامپ: با پوتین خوب کنار آمدم!

  استفاده از اخبار با ذکر منبع "بوشکان نیوز " مجاز می باشد.

  © 2017 Bushkan News Agency (bushkannews.ir). All rights reserved